Utorok, 22. máj 2018. Meniny má Júlia, Juliána, zajtra Želmíra.

Smerácka oslava MDŽ: Tichý protest a dojemný skutok, konanie muža na FOTO nikto nečakal

Smer-SD oslavoval MDŽ v Banskej Bystrici. Bez protestných transparentov sa slávnosť nezaobišla.
Smer-SD oslavoval MDŽ v Banskej Bystrici. Bez protestných transparentov sa slávnosť nezaobišla.
12.03.2018 17:00

BANSKÁ BYSTRICA – Aj napriek stupňujúcej sa politickej kríze, ktorá lomcuje Slovenskom od vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice, si členovia Smer-SD v plnom prúde užívali nedeľné oslavy MDŽ v Banskej Bystrici. No smerácka oslava sa nezaobišla bez protestných transparentov ľudí, ktorí ticho stáli pred halou. Na transparentoch sa objavil aj nápis, ktorý tu ešte nebol.


Vaše tipy

Politická strana Smer-SD sa od dvojnásobnej úkladnej vraždy investigatívneho žurnalistu a jeho snúbenice spomína len v tom najhoršom kontexte. Do centra kritiky sa dostali aj ich každoročné veľkolepé oslavy Medzinárodného dňa žien. Aj keď z dôvodu pohrebov zrušili svoje dve oslavy v Trnave a Námestove, nedeľňajšia oslava prebehla podľa plánu – až na jednu okolnosť.

Smer-SD oslavoval MDŽ v

Pred športovou halou Dukla v srdci Banskej Bystrice sa združila skupinka ľudí, ktorí sa postavili pred vchod a prostredníctvom transparentov vyjadrili svoj názor na aktuálne dianie. Do očí udrel najmä protestný transparent „Mafia dáva ženám krvavé kvety.“

Smer-SD oslavoval MDŽ v

Fico, Kaliňák, Bugár a Danko na plote v Senci: FOTO Patrik sa rozhodol konať vlastnou hlavou

Vladimír, ktorý nám zaslal tip do redakcie prezradil, že muž, ktorý na tichom proteste držal transparent s ideou chobotnice a výrazom premiéra, spravil niečo, čo nikto v tak napätej situácii nečakal.

Muž, ktorý pustil transparent a pomohol staršej žene po schodoch
Smer-SD oslavoval MDŽ v

„Keď zbadal pani s paličkou, ktorá mala problém so schodmi do haly, neváhal pustiť transparent a pomôcť jej,“ napísal čitateľ Vladimír.

Smer-SD oslavoval MDŽ v


Galéria

Smer-SD oslavoval MDŽ v Smer-SD oslavoval MDŽ v Muž, ktorý pustil transparent Muž pomohol staršej žene

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/vo
FOTO: Tip čitateľa

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články