Obyvatelia obcí pri Bratislave v strachu, úradujú zlodeji: Milan prišiel z práce, čakal ho šok | Topky.sk

Utorok, 19. jún 2018. Meniny má Alfréd, zajtra Valéria.

Obyvatelia obcí pri Bratislave v strachu, úradujú zlodeji: Milan prišiel z práce, čakal ho šok

Ak je vám muž na obrázku povedomý, kontaktujte políciu na čísle 158
Ak je vám muž na obrázku povedomý, kontaktujte políciu na čísle 158, Zdroj: Foto: polícia
11.09.2017 00:01

BRATISLAVA - Obyvatelia obce pri Bratislave sa sťažujú na zlodejov, ktorí vykrádajú domy za bieleho dňa, keď sú v práci. Keď prišiel Milan s manželkou domov, skoro ich porazilo. Pomôžte polícii pri pátraní po podozrivom mužovi, ktorý úradoval v jednom z rodinných domov v Rovinke.


Vaše tipy

Milan bol s manželkou v práci. Keď prišli podvečer domov, čakal ich šok. Žena najprv spozorovala črepinu vedľa smetného koša v kuchyni, netušila ešte, čo sa stalo. Keď vošla na toaletu, ostala poriadne vystrašená. Na parapetnej doske malého okna zbadala inak poukladané hygienické a čistiace prostriedky. Dekoračná vázička chýbala. Keď sa pozrela lepšie, stratila reč. Malé okno na toalete bolo vypáčené a privreté. 

Obyvatelia obcí pri Bratislave
Zdroj: Foto: polícia

S manželom sa poriadne rozhliadli po dome a zistili, že niekto v ňom bol. Zlodej zobral notebook, mobilný telefón, hodinky a šperky. Zarážajúce je, že rozbitá vázička z toalety bola zahodená v kuchyni v smetnom koši, pri ktorom bol spomínaný črep z tej istej vázy. Zlodej si z domu odniesol aj cestovnú tašku, do ktorej svoj lup zbalil. 

Obyvatelia obcí pri Bratislave
Zdroj: Foto: polícia

Kamery zachytili podozrivého

Na miesto do niekoľkých minút od ohlásenia dorazila policajná hliadka z Dunajskej Lužnej, následne kriminalisti zo Senca. Zaistili stopy a začali rozsiahle pátranie. Ku krádeži došlo ešte pred Veľkou nocou, 12. apríla tohto roku. Po dôkladnej operatívno pátracej činnosti sa kriminalisti z Okresného riaditeľstva PZ v Senci dostali k podozrivému mužovi. Aj s ukradnutou taškou plnou odcudzených vecí ho nasnímali kamery na čerpacej stanici, kde nasadol do taxíka a odišiel do Auparku.  

Ak ste muža na záberoch spoznali, kontaktujte políciu na bezplatnom čísle 158. 

Obyvatelia obcí pri Bratislave
Zdroj: Foto: polícia


Galéria

Ak je vám muž Ak je vám povedomý

Nástroje k článkuZDROJ: miš
FOTO: Polícia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články