Utorok, 22. máj 2018. Meniny má Júlia, Juliána, zajtra Želmíra.

Janko chcel od zamestnankyne dôkaz, prečo nemôže prísť do práce: FOTO, na ktorej sa smeje doteraz

Každý má iné priority
Každý má iné priority
10.08.2017 14:56

BRATISLAVA - Slovák pracujúci vo Veľkej Británii musel pred pár dňami riešiť bizarný problém. Žena, ktorú zamestnáva prostredníctvom personálnej agentúry, mu poslala naozaj zaujímavú výhovorku, prečo nemôže prísť do práce. Pre istotu si to aj odfotil, lebo s takýmto niečím sa ešte v živote nestretol.


Vaše tipy

Ján pracuje ako manažér v pracovnej agentúre v Anglicku. Uplynulú nedeľu dostal správu od jednej zo svojich zamestnankýň pracujúcej v sklade, v ktorej mu oznamuje, že sa nemôže dostaviť do práce. Chcel od nej nejaký dôkaz, na základe ktorého by mohol ospravedlniť neprítomnosť tridsaťosemročnej ženy. Tá mu ho následne poslala. Jano neveril vlastným očiam. Obdržal totiž konverzáciu pracovníčky a jej kozmetičky, u ktorej si dohovárala termín na skrášľovací zákrok. 

Janko chcel od zamestnankyne

Hoci u niektorých zamestnávateľov by dotyčná slečna s takouto výhovorkou asi nepochodila, v Janovej firme sú k takýmto praktikám zhovievaví. "Ospravedlnenku sme zobrali s humorom, pracovníčke sme vyhoveli a udelili deň voľna," povedal Topkám. 


Galéria

Každý má iné priority

Nástroje k článkuZDROJ: Natália Podhorná
FOTO: Tip čitateľa

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články