Nedeľa, 19. november 2017. Meniny má Alžbeta, zajtra Félix.

Kandidáti na župných poslancov: BBSK, Volebný obvod 3, okres Brezno

Nástroje k článku



ZDROJ: ph
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Ilustračné foto
Ilustračné foto
12.10.2017 12:00

BANSKÁ BYSTRICA - Zoznam kandidátov na post župného poslanca v Banskobystrickom samosprávnom kraji za okres Brezno. Zvolení budú piati poslanci.


Por. číslo

Meno a priezvisko, titul

Vek

Zamestnanie

Obec trvalého pobytu

Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát

1

Tomáš Abel, JUDr., PhD.

34

primátor mesta Brezno

Brezno

nezávislý kandidát

2

Peter Bánik, Ing.

58

informatik MsÚ Brezno

Valaská

Slovenská národná strana

3

Andrej Barančok, Mgr.

32

marketingový špecialista

Brezno

nezávislý kandidát

4

Milan Belko, Mgr.

38

obchodný riaditeľ

Brezno

nezávislý kandidát

5

Ivan Bobák, Bc.

51

nezamestnaný

Vaľkovňa

Strana zelených Slovenska

6

Ivan Brozman, Ing.

59

Technické služby Brezno riaditeľ

Polomka

nezávislý kandidát

7

Ján Ciglan

54

manažér

Podbrezová

Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a

nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA,

Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana

8

Tatiana Čontofalská, Ing.

51

starostka

Predajná

SMER - sociálna demokracia

9

Jaroslav Demian, Ing.

54

riaditeľ úradu práce

Brezno

SMER - sociálna demokracia

10

Miroslav Fašang, Ing.

31

projektant

Brezno

nezávislý kandidát

11

Michal Gubár

36

stavebný technik

Dolná Lehota

Slovenská ľudová strana Andreja Hlinku

12

Peter Halás, Ing.

59

stavebný inžinier

Podbrezová

Slovenská ľudová strana Andreja Hlinku

13

Janka Halgašová

42

ekonómka

Brezno

SME RODINA - Boris Kollár

14

Jozef Harvan

43

nezamestnaný

Polomka

Strana rómskej koalície - SRK

15

Martin Juhaniak, Mgr.

34

prednosta MsÚ Brezno

Brezno

nezávislý kandidát

16

Michal Kantor, Mgr.

27

enviromentálny manažér

Horná Lehota

Strana zelených Slovenska

17

Andrea Kirschová, Mgr. art.

24

učiteľka v ZUŠ, dirigentka

Heľpa

nezávislý kandidát

18

Jozef Krutel

55

SZČO

Brezno

Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko

19

Zuzana Kúdelková, PhDr. Mgr.

51

stredoškolská učiteľka

Valaská

Komunistická strana Slovenska

20

Eva Laurinc Wolframová, MUDr.

52

očná lekárka

Brezno

nezávislý kandidát

21

Juraj Lokša, Mgr.

30

exportný manažér

Nemecká

Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a

nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA,

Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana

22

Milan Macuľa, Ing.

54

SZČO

Brezno

Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko

23

Andrej Majerík

25

vodič-špecialista

Dolná Lehota

VZDOR - strana práce

24

Elena Majerová, Mgr.

50

bankový poradca

Brezno

STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)

25

Andrea Mojžišová

37

finančný poradca

Brezno

STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)

26

Ján Mora

33

poslanec NR SR

Brezno

Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko

27

Bohuslav Nemky

59

starosta

Hronec

SMER - sociálna demokracia

28

Peter Ondriaš, Mgr.

30

podnikateľ

Predajná

ŠANCA

29

Marian Pavúk

51

SZČO

Brezno

nezávislý kandidát

30

Ingrid Poliaková, PhDr.

51

prednostka Okresného úradu Brezno

Brezno

Slovenská národná strana

31

Marcel Pollák, PhDr.

42

starosta

Šumiac

Slovenská národná strana

32

Slavomír Pôbiš, Mgr.

27

odborný referent v samospráve, krajský poslanec

Braväcovo

Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a

nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA,

Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana

33

Ján Račák, Mgr.

59

riaditeľ firmy

Brezno

SMER - sociálna demokracia

34

Jerguš Ridzoň

19

študent

Brezno

nezávislý kandidát

35

Martin Ridzoň, Ing., PhD.

33

výskumno- vývojový zamestnanec

Brezno

nezávislý kandidát

36

Peter Ridzoň

26

záchranár

Lom nad Rimavicou

Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko

37

Vratko Strmeň

31

riaditeľ spoločnosti

Podbrezová

nezávislý kandidát

38

Daniel Struhár, Mgr.

32

stredoškolský učiteľ

Brezno

nezávislý kandidát

39

Ľubica Štugnerová, Bc., MA

55

manažér dopravy

Brezno

Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a

nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA,

Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana

40

Roman Švantner, Ing.

54

starosta

Mýto pod Ďumbierom

DOMA DOBRE

41

Jozef Tokár

61

SZČO

Brezno

nezávislý kandidát

42

Marek Trnavský, Ing.

41

podnikateľ SZČO

Pohronská Polhora

Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a

nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA,

Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana

43

Juraj Uhrin, Ing.

44

starosta

Valaská

nezávislý kandidát

Najčítanejšie články