Nedeľa, 24. júl 2016. Meniny má Vladimír, zajtra Jakub.

Strany odhalili svoje najväčšie tromfy: Kompletný zoznam kandidátok do volieb 2016

Ilustračné foto
Ilustračné foto
08.12.2015 09:00

BRATISLAVA - Vyložili všetky tromfy na stôl. Politické strany ukázali mená na kandidátkach, ktoré zabojujú o hlasy v marcových parlamentných voľbách. Predstavujeme vám kompletné zoznamy kandidátov strán, ktoré majú najväčšiu šancu sa dostať do parlamentu.


#SIEŤ

V tzv. červených zónach,

1. Radoslav Procházka, 43 rokov, právnik, Bratislava

2. Katarína Macháčková, JUDr. 45 rokov, primátorka mesta, Prievidza

3. Andrej Hrnčiar, Mgr. art. 42 rokov, primátor, Martin

4. Miroslav Beblavý, doc., Ing. PhD. 38 rokov, poslanec NR SR, Bratislava

5. Katarína Cséfalvayová, Ing. PhD. 30 rokov, vysokoškolská pedagogička, Dunajská Streda

6. Eduard Adamčík, Ing. 52 rokov, ekonóm, Košice

7. Simona Petrík, Mgr. 33 rokov, podnikateľka, Bratislava

8. Igor Janckulík, 47 rokov, podnikateľ, Krušetnica

9. Alena Bašistová, doc., PhDr., Mgr. PhD. 39 rokov, vysokoškolská pedagogička, Košice

10. Zuzana Zimenová Mgr. 50 rokov, analytička vzdelávania, Šamorín

11. Vladimír Bilčík MPhil. PhD. 40 rokov, vyskoškolský učiteľ, Bratislava

12. Tomáš Stoklasa JUDr. 39 rokov, advokát, Nitra

13 Martin Kapitulík Ing. 29 rokov, ekonóm, Žilina

14 Martin Fedor Mgr. MEconSC 41 rokov, poslanec NR SR, Trenčianske Teplice

15. Jozef Konkoly JUDr., Ing. 60 rokov, starosta, Kechnec

16. Martin Ďurišin PhDr. PhD. 36 rokov, politológ, Prešov

17. Lucia Copáková MUDr. 34 rokov, primárka oddelenia lekárskej genetiky, Bratislava

18. Róbert Auxt 30 rokov, ekonóm, Bratislava

19. Jozef Kamenický Ing. 56 rokov, starosta, Nižný Slavkov

20. Júlia Čurillová Mgr. 46 rokov, riaditeľka školy, Domaňovce

21. Ľubomír Kubla 44 rokov, hoteliér, Zborov nad Bystricou

22. Juraj Kurňavka Ing. 42 rokov, ekonóm, Ružomberok

23. Roman Jaroš JUDr. 41 rokov, manažér, Považská Bystrica

24. Ján Králik Ing. arch. 55 rokov, zástupca primátora, Brezno

25. František Gőgh Ing. 52 rokov, starosta, Veľké Úľany

26. Maroš Sagan Mgr. PhD. 40 rokov, starosta, Cífer

27. Roman Brecely Ing. MBA 49 rokov, živnostník, Zálesie

28. Ivan Rončák Mgr. PhD. 37 rokov, politológ, Ružomberok

29. Ladislav Lukáč Ing. 43 rokov, ekonóm, manažér Banská Bystrica

30. Renáta Popundová Mgr. 45 rokov, vedúca sestra, Zvolen

31. Ján Mrva Ing. 46 rokov, starosta, Bratislava

32. Radoslav Dlugoš 39 rokov, starosta, Smolník

33. Adrián Gužo PhDr. 34 rokov, starosta obce, Kružlová

34. Miroslav Špak 40 rokov, stavebný technik, Košice

35. Ján Prílepok Ing. 36 rokov, ekonóm, Dolný Kubín

36. Miroslava Zajcevová Ing. 44 rokov, konateľka, Humenné

37. Ľuboš Kürthy Mgr. 41 rokov, historik umenia, Kremnica

38. Ľubomír Kocourek Mgr. 24 rokov, právnik, Plavecké Podhradie

39. Pavel Greksa Ing. 58 rokov, starosta, Mýtna

40. Ľudmila Chodelková PaedDr. 49 rokov, riaditeľka centra voľného času, Žilina

41. Ladislav Lörinc Mgr. 26 rokov, projektový manažér, Košice

42. Dominika Tekeliová Mgr. PhD. 27 rokov, vysokoškolská pedagogička, Nitra

43. Samuel Vavrík Ing. 30 rokov, podnikateľ, Piešťany

44. Igor Adamec Mgr. 51 rokov, riaditeľ televízie, Bratislava

45. Ján Maník PhDr., PaedDr. PhD., MBA 39 rokov, zamestnanec, Bardejov

46. Viera Kovalíková Ing. 52 rokov, ekonómka, Trebišov

47. Martin Starzyk MUDr. PhD. 41 rokov, lekár -chirurg, Nové Zámky

48. Ľubomír Fiksel Ing. 34 rokov, podnikateľ, Partizánske

49. Jozef Kohajda MUDr. 47 rokov, lekár, Sielnica

50. Andrej Kopták Mgr. 31 rokov, manažér, Slovenský Grob

51. Erik Haľko Bc. 40 rokov, manažér, Košice

52. Marcel Maťovčík Bc. 43 rokov, podnikateľ, Martin

53. Róbert Pietrik JUDr. 41 rokov, vedúci právnej kancelárie, Prievidza

54. Michal Radosa Mgr. Ing. 38 rokov, zástupca starostu, Bratislava

55. Tomáš Vlachovič Bc. 36 rokov, manažér, Pezinok

56. Martin Červenka Ing. 31 rokov, starosta, Ratkovce

57. Jozef Beňo JUDr. PhD. 36 rokov, advokát, Poprad

58. Ivan Plevík 44 rokov, technik automatizácie výroby, Tvrdošín

59. Marcel Šulo Mgr. 39 rokov, manažér, Čadca

60. Michal Fajin Bc. 30 rokov, generálny riaditeľ, Topoľčany

61. Róbert Nálepka Ing. 44 rokov, ekonóm, Vyšný Medzev

62. Ivan Černega Ing. 29 rokov, referent stavebnej výroby, Medzilaborce

63. Roman Janči Bc. PhDr. 45 rokov, manažér v cestovnom ruchu, Liptovský Mikuláš

64. Soňa Szabadosová Ing. 51 rokov, ekonómka, Kútniky

65. Ján Ohorčák 36 rokov, manažér, Sobrance

66. Lukáš Paľko Ing. 29 rokov, podnikateľ, Sedliská

67. Marek Hovaňák 21 rokov, počítačovo-systémový technik, Kežmarok

68. Roland Schaller Ing. 41 rokov, riaditeľ, Zvolen

69. Róbert Orság 39 rokov, podnikateľ, Zvolen

70. Jozef Juriš 41 rokov, živnostník, Žilina

71. Peter Vajda PhDr. 52 rokov, starosta, Nededza

72. Július Kozák 37 rokov, živnostník, Bytča

73. Ervín Szalma Mgr. 36 rokov, učiteľ, Levice

74. Martin Šorf Ing. 35 rokov, riaditeľ obchodnej spoločnosti, Nové Mesto nad Váhom

75. Pavel Jánošík Mgr. 60 rokov, učiteľ, Poltár

76. Miroslav Juríček Ing. 49 rokov, zamestnanec štátnej správy, Revúca

77. Martin Ferák Mgr. 43 rokov, podnikateľ, Bratislava

78. Ivan Hriczko Mgr. 35 rokov, manažér, Košice

79. Mário Balázs Ing. 40 rokov, podnikateľ, Kostoľany pod Tribečom

80. Karol Glezgo Bc. 29 rokov, zamestnanec samosprávy, Lučenec

81. Jaroslav Kašuba Mgr. 34 rokov, živnostník, Nová Bystrica

82. Vladimír Svrček Ing., Ing. 46 rokov, súdny znalec, Kysucké Nové Mesto

83. Zuzana Badová Bc. 24 rokov, študentka, Martin

84. Ivan Uhlár Mgr. 31 rokov, právnik, Bratislava

85. Jana Rubická 45 rokov, riaditeľka ZŠ, Košice

86. Simona Smoľáková JUDr. 28 rokov, právnička, Strážske

87. Patrik Magdoško 38 rokov, živnostník, Strážske

88. Martin Vojtašovič JUDr. 31 rokov, právnik, Bratislava

89. Veronika Gmiterko MBA 33 rokov, krízová manažérka, Bratislava

90. Martin Galgoczy JUDr. 29 rokov, SZČO, Veľké Ozorovce

91. Roman Rosina Mgr. 25 rokov, manažér, Púchov

92. Oto Hodulík Ing. 29 rokov, manažér, Horné Orešany

93. Tomáš Máľus 24 rokov, študent, Banská Bystrica

94. Miloslav Vysoký. Ing. 59 rokov, manažér, Podhradík

95. Mária Olešová, PaeDr. Ing. 47 rokov, učiteľka, Krušetnica

96. Milan Lörinc Ing. 43 rokov, ekonóm, Michalovce

97. Ľuboš Török PhDr. PhD. 36 rokov, vysokoškolský pedagóg Nitra

98. Juraj Valentovič 52 rokov, živnostník, Nová Baňa

99. Ján Greššo Mgr. 34 rokov, manažér, Nitra

100. Ivana Uhríková 42 rokov. lektorka, Žiar nad Hronom

101. Michal Majdák Mgr. 41 rokov, manažér, Prešov

102. Peter Ilčík Mgr. 31 rokov, zamestnanec samosprávy, Lučenec

103. Michal Sládek Ing. 29 rokov, podnikateľ, Senica

104. Peter Závodský Mgr. 46 rokov, zástupca primátorky, Hurbanovo

105. Roman Koňuch Mgr. 31 rokov, geológ, Tvrdošín

106. Martin Kvetko 21 rokov, študent, Muránska Dlhá Lúka

107. Vladimír Jóri Ing. 43 rokov, manažér, Diakovce

108. Jozef Benko Ing. 29 rokov, ekonóm, Poprad

109. Denis Cáder Bc. 24 rokov, študent VŠ, Žilina

110. Vladimír Baran Bc. 45 rokov, starosta, Smilno

111. Jaroslav Pepucha 33 rokov, starosta, Beňadovo

112. Tatiana Faltinová Mgr. 28 rokov, starostka, Vrbov

113. Tibor Martinčič Mgr. 35 rokov, generálny manažér HK 36 Skalica, Skalica

114. Martin Vician Ing. 35 rokov, finančný manažér, Bratislava

115. Miroslav Bukovan 39 rokov, podnikateľ, Čadca

116. Barbara Pavlíková PhDr., Mgr. PhD. 30 rokov, vysokoškolská pedagogička, Nitra

117. Denisa Vargová Lukáčová PhDr. 31 rokov, zamestnankyňa verejnej správy, Šemša

118. Miroslav Burgel PhDr. 29 rokov, administratívny pracovník, Liptovský Mikuláš

119. Andrej Magyar 25 rokov, hasič, Strážske

120. Peter Thirring Bc. 45 rokov, manažér exportu, Nové Zámky

121. Róbert Kessler JUDr. 49 rokov, advokát, Trnava

122. Miroslav Vitikáč Dipl. Ing. 26 rokov, inžinier kvality, Spišská Nová Ves

123. Matúš Komendát 25 rokov, živnostník, Čerhov

124. Pavol Horák Ing. 30 rokov, obchodný referent, Beluša

125. Ján Chovanec JUDr. 50 rokov, výsluhový dôchodca, Hnúšťa

126. Silvia Žeňuchová 46 rokov, starostka, Koromľa

127. Tibor Szládicsek Mgr. 47 rokov, starosta, Slovenská Nová Ves

128. Peter Kobela Ing. 29 rokov, podnikateľ, Horná Súča

129. Terézia Stanková PaedDr., Ing. 41 rokov, manažérka, Sečovce

130. Ondrej Kubala Mgr. 27 rokov, pracovník s mládežou, Bánovce nad Bebravou

131. Martin Oťapka Ing. 38 rokov projektový manažér Bratislava

132. Milan Simušiak Ing. 46 rokov, riaditeľ logistiky, Prievidza

133. Michaela Porvichová Bc. 26 rokov, študentka VŠ, Dolný Kubín

134. Tibor Papšo Ing. 45 rokov, živnostník -poľnohospodár, Šuja

135. Erik Lajtman MUDr. PhD. 42 rokov, lekár, Nitra

136. Tibor Farkaš Bc. DiS. art. 25 rokov, manažér, Bratislava

137. Michal Najdek 22 rokov, študent, Svrčinovec

138. Jozef Tomaštík 37 rokov, podnikateľ, Nové Zámky

139. Peter Bodor Mgr. 47 rokov, hasič, Vranov nad Topľou

140. Ľuboš Maxina JUDr., Ing. PhD. 50 rokov, právnik -finančník, Prievidza

141. Zora Škodová MUDr. 55 rokov, lekárka, Prievidza

142. Roman Štrbík, 37 rokov, SZČO, Sklabiná

143. Miloslav Tkačivský Ing. 40 rokov, manažér, Stropkov

144. Marcel Košta Mgr. 31 rokov, vzťahový manažér, Bratislava

145. Róbert Kočiš PhDr. 46 rokov, viktimológ, Spišská Nová Ves

146. Miroslav Zubček 49 rokov, vodič, Levoča

147. Michal Mošať, 35 rokov. zamestnanec verejnej správy, Topoľčany

148. Kristián Čechmánek Mgr. 28 rokov, právnik, Nitra

149. Martin Barčík Mgr. 42 rokov, mediálny manažér, Žilina

150. Bohdan Hroboň doc., Ing. PhD., MA 47 rokov, VŠ učiteľ, Martin

Kresťanskodemokratické hnutie (KDH)

Ján Figeľ

1. Ján Figeľ Ing. PhD. predseda hnutia, Bratislava

2. Miroslava Szitová Mgr. školská psychologička, sociálna pedagogička, Smižany

3. Peter Belinský Ing. poradca riaditeľa, Žilina

4. Július Brocka Ing. poslanec NR SR, Križovany nad Dudváhom

5. Ján Hudacký Ing. poslanec NR SR, Prešov

6. Miloš Moravčík Ing. PhD. ekonóm, Bratislava

7. Pavol Zajac Ing. poslanec NR SR Sedliská

8. Pavol Hrušovský JUDr. poslanec NR SR, Nitra

9. Pavol Abrhan Ing. poslanec NR SR, Nové Zámky

10. František Orlovský MUDr. chirurg, Stará Ľubovňa

11. Marian Faktor Mgr. MUDr. lekár, manažér, Stará Bystrica

12. Alojz Přidal Mgr. poslanec NR SR, Kátlovce

13. Jozef Bobík Ing. poslanec NR SR, Michalovce

14. Marián Radošovský Ing. poslanec NR SR, Mojmírovce

15. Peter Muránsky Ing. Mgr. poslanec NR SR, Nemce

16. Dušan Pekár Ing. Mgr. starosta, Bratislava

17. Marián Sopčák Mgr. audítor, Považská Bystrica

18. Eva Grey Prof. MUDr. PhD. prorektorka pre zahraničné vzťahy, Bratislava

19. Marek Michalčík Ing. občiansky aktivista, Brestovany

20. Albín Maslaňák Ing. starosta Oravské Veselé

21. Radovan Gondžúr Mgr. právnik, Prešov

22. Renáta Ocilková PaedDr. Mgr. koordinátorka KBS pre ľudské práva, Bratislava

23. Stanislav Kahanec Ing. poslanec Mestského zastupiteľstva v Prešove, Prešov

24. Michal Slašťan Ing. zástupca primátora mesta Ružomberok, Ružomberok

25. Norbert Lukán Doc. MUDr. PhD. lekár, vysokoškolský učiteľ, Košice

26. Lukáš Domin Ing. vedúci kvality, Bánovce nad Bebravou

27. Milan Majerský PaedDr. primátor, Levoča

28. Ivan Uhliarik MUDr. poslanec NR SR, Skalica

29. Ľubica Černá Doc. Ing. PhD. vysokoškolská pedagogička, Bánov

30. Vladimír Sirotka Ing. CSc. ekonóm, účtovný poradca, Bratislava

31. Jozef Mikloško Doc. RNDr. DrSc. poslanec NR SR, Bratislava

32. Marek Mesároš Ing. ekonóm, Močenok

33. Ján Beljak PhDr. PhD. vedec, archeológ, Zvolen

34. Ján Oparty Doc. Ing. ArtD. vysokoškolský pedagóg, Bratislava

35. Peter Dobeš RNDr. geograf, Rajecké Teplice

36. Ferdinand Exner Ing. projektový manažér, Bardejov

37. Oľga Fečíková Mgr. samostatná radkyňa, Porostov

38. Ján Gabčo Ing. podnikateľ, Púchov

39. Ján Porubský Doc. MUDr. CSc. vysokoškolský pedagóg, lekár, Bratislava

40. Marián Čaučík Ing. riaditeľ Dobrej noviny, Bratislava

41. Peter Stanko Ing. projektový manažér, Chorvátsky Grob

42. Jozef Kislík Ing. technik, dobrovoľník, Prešov

43. Pavel Pavlásek Doc. Ing. PhD. vysokoškolský pedagóg, Žilina

44. Andrej Klapica Dr. ekonóm, Piešťany

45. Ján Jakubišin vedúci zmeny, Jaklovce

46. Ján Vančo PhDr. PhD. zástupca primátora, Nitra

47. Mária Sliacka Ing. humanitárna pracovníčka, Kováčová

48. Katarína Tuhárska Mgr. učiteľka, Krupina

49. Jozef Čurlej Ing. poľnohospodár, Košice

50. Ján Miho administratívny pracovník, Terchová

51. Daniel Slivka Doc. PhDr. ThDr. PhD. vysokoškolský pedagóg, Stropkov

52. Darius Hatok Ing. ekonóm, Košice

53. Marcel Ďurkovský živnostník, Žilina

54. Ján Kmeť Mgr. PhD. riaditeľ DSS a ZpS Rača, Trenčín

55. Milan Hovanec Mgr. živnostník, Poloma

56. Ján Čuchran Ing. starosta, Kaluža

57. Roman Sova Ing. ekonóm, Senica

58. Ján Morovič Doc. Ing. PhD. vysokoškolský učiteľ, Bratislava

59. Matej Krčmár PhDr. Mgr. ekonóm, bankový špecialista Bratislava

60. Ivan Rác PhDr. PhD. vysokoškolský pedagóg Zbehy

61. Miloslav Hatala Ing. živnostník Nitra

62. Anton Šmotlák Mgr. politológ, Bratislava

63. Anna Dudová PaedDr. PhD. učiteľka, Veľká Lesná

64. Martin Baxa Mgr. učiteľ, Brezno

65. Marián Javorka Ing. starosta, Likavka

66. Katarína Hudáková študentka, Rožňava

67. Ivan Sadovský Ing. štátny zamestnanec, Nové Mesto nad Váhom

68. Mária Jakubová PaedDr. dôchodkyňa, Holčíkovce

69. Zuzana Rattajová Ing. ekonómka, kultúrna aktivistka, Bratislava

70. Alojz Hlina občan, poslanec NR SR, Bratislava

71. Jana Miklošková Bc. občianka, manažérka v cestovnom ruchu, Bratislava

72. Miroslav Herman občan, živnostník, Stupava

73. Jaroslav Polaček Ing. občan, mestský poslanec, Košice

74. Peter Joštiak IT technik, Bratislava

75. Iveta Hatalová Ing. arch. architektka, Likavka

76. Martin Krajovič Mgr. konzultant, Trnava

77. Martin Jech Ing. starosta, Okrúhle

78. Igor Geletka Bc. Ing. manažér výrobných projektov, Spišská Nová Ves

79. Miloš Zaujec Bc. technik, Levice

80. Martin Novodomec Mgr. Ing. produktový analytik, Kremnica

81. Mikuláš Krippel Mgr. PhD. právnik, odborník na sociálne zabezpečenie, Bratislava

82. Miroslav Tučník Ing. PhD. ekonóm, Prečín

83. Marián Benko skladník, Kežmarok

84. Ján Nigut Ing. starosta, Košice

85. Rudolf Michalov Ing. invaidný dôchodca Lopuchov

86. Viera Kimerlingová Ing. ekonómka, Bratislava

87. Peter Dvoran technológ, Hlohovec

88. Daniel Bago starosta, Tesáre

89. Jaroslav Urík programátor, konzultant ERP, Plevník -Drienové

90. Miroslav Fabian starosta, Klčov

91. Ľudmila Révésová manažérka prevádzky, Perín -Chym

92. Martina Uličná Mgr. učiteľka, Bratislava

93. Juraj Putirka Ing. nákupca, Bytča

94. Marián Babej PaedDr. učiteľ, Vranov nad Topľou

95. Peter Štuller MUDr. detský lekár, Dunajská Streda

96. Jana Nachtmannová Mgr. konateľka spoločnosti, Bratislava

97. Katarína Hozlárová Mgr. pedagogička, Nové Zámky

98. Ján Kotuľa Ing. dopravný inžinier, Bratislava

99. Martin Vrana Ing. aplikačný špecialista, vedúci oddelenia, Žilina

100. Nataša Žembová Mgr. hovorkyňa KDH, Rohožník

101. Miroslav Glevaňák živnostník, Poprad

102. Ján Kokarda Ing. starosta, Ždaňa

103. Branislav Borovský Mgr. manažér, Bratislava

104. Gerda Fodorová Mgr. učiteľka ZUŠ, Šaštín -Stráže

105. Tomáš Jedinák riaditeľ školskej jedálne, Martin

106. Radovan Horváth Mgr. referent, Nové Mesto nad Váhom

107. Michal Mudrák Ing. živnostník, Vranov nad Topľou

108. Ivona Vicianová PharmDr. JUDr. farmaceutka, právnička, Zlaté Moravce

109. Pavol Noga Ing. PhD. výskumný pracovník, Pezinok

110. Ján Paľovčík MUDr. lekár, Michalovce

111. Peter Barbas podnikateľ Veľký Šariš

112. František Kmecík Ing. špecialista ISO a IT, Veľké Rovné

113. Miroslav Papay Bc. vedúci ubytovne, Koplotovce

114. Pavol Mičuda Mgr. učiteľ, Horovce

115. Monika Véghová Ing. vedúca zastúpenia, Rovinka

116. Slavomír Majerčák Ing. poľnohospodársky inžinier, Lechnica

117. Ľubor Kalafus Mgr. koordinátor pre špeciálne činnosti, Košice

118. Juraj Šimunek MVDr. živnostník, veterinárny lekár, Bánov

119. František Prívara Ing. zástupca primátora, Čadca Milošová

120. František Čech strojník vodárenských zariadení, Bartošovce

121. Milan Šindler Ing. podnikateľ, Bratislava

122. Mária Tomášová Ing. koordinátorka projektov, Košice

123. Juraj Rosinčin Ing. súkromný geodet, Lietavská Lúčka

124. Lýdia Budziňáková JUDr. právnička, Levoča

125. Igor Bartošík Ing. obchodný manažér, Holíč

126. Andrej Čopík Ing. starosta, Kovarce

127. Marián Eliáš Ing. lesný inžinier, Prešov

128. Mária Horňáková Ing. ekonómka, Košice

129. Martin Klimek Mgr. pedagóg, Čadca

130. Róbert Rybovič automechanik, Plavnica

131. Peter Radošinský Ing. starosta, Chtelnica

132. Milan Neveďal Mgr. katechéta, Kysucké Nové Mesto

133. Peter Cocher PhDr. živnostník, Veľké Zálužie

134. Ján Mojžiš Mgr. bezpečnostný expert, Bratislava

135. Lukáš Hotáry Ing. podnikateľ, Spišská Belá

136. Jozef Bolješik JUDr. advokát, Ostrov

137. Vladimír Heger Bc. študent, Častá

138. Ľubomír Leško Ing. súkromný podnikateľ, Veľký Šariš

139. Stanislav Jiríček Mgr. pedagóg, Komárno

140. Július Vyrostek Ing. starosta, Forbasy

141. Peter Gabura Ing. podnikateľ Svätý Jur

142. Viliam Majda Ing. PhD. prednosta mestského úradu, Martin

143. Štefan Horony bezpečnostný pracovník, Dunajská Streda

144. Emanuel Noga Ing. živnostník, Pezinok

145. Juraj Marko Ing. riaditeľ študentského domova, Žilina

146. Ladislav Ogurčák Mgr. stredoškolský učiteľ, Levoča

147. Andrej Krabáč Ing. strojný inžinier, Bratislava

148. Michal Deket Mgr. štatutárny zástupca neziskovej organizácie, Veľké Kostoľany

149. Tomáš Kováčik Ing. PhD. vysokoškolský učiteľ, Bratislava

150. Peter Bobula Mgr. Ing. právnik, stavbár, Urmince

MOST-HÍD

 Podpredsedníčka strany Lucia

1. Bugár Béla Ing., 57 rokov, poslanec NRSR, Šamorín

2. Žitňanská Lucia doc. JUDr. PhD., 51 rokov, poslankyňa NRSR, Bratislava

3. Sólymos László Ing., 47 rokov, poslanec NRSR, Bratislava

4. Simon Zsolt Ing., 45 rokov, poslanec NRSR, Padarovce

5. Gál Gábor Mgr., 41 rokov, poslanec NRSR, Veľká Mača

6. Bastrnák Tibor MUDr., 51 rokov, poslanec NRSR, Komárno

7. Švejna Ivan Ing., 50 rokov, poslanec NRSR, Bratislava

8. Jakab Elemér Mgr., 48 rokov, poslanec NRSR, Veľké Raškovce

9. Érsek Arpád PaedDr., 57 rokov, poslanec NRSR, Šamorín

10. Šebej František, PhDr. CSc., 68 rokov, poslanec NRSR, Bratislava

11. Pfundtner Edita Mgr., 43 rokov, poslankyňa NRSR, Bratislava

12. Csicsai Gabriel MVDr. PhD., 47 rokov, poslankyňa NRSR, Dunajská Streda

13. Vörös Péter Mgr., 49 rokov, poslanec NRSR, Komárno

14. Krajňák Peter Mgr., 34 rokov, pedagóg, Prešov

15. Sárközy Irén Ing. JUDr., 46 rokov, ekonómka, Dunajská Streda

16. Antal Peter Mgr., 43 rokov, primátor, Žiar nad Hronom

17. Balódi Ladislav Mgr., 44 rokov, starosta, Vydrany

18. Vavrek Štefan Mgr., 33 rokov, starosta, Rimavská Seč

19. Csadyová Zuzana Mgr., 50 rokov, starostka, Čierna Voda

20. Kresák Peter doc. JUDr. CSc., 61 rokov, vysokoškolský učiteľ, Bratislava

21. Pataky Károly Ing., 38 rokov, primátor, Kráľovský Chlmec

22. Vitkóová Andrea JUDr. PhD., 42 rokov, právnička, Štúrovo

23. Galbavý Tomáš Mgr., 57 rokov, politológ, Nitra

24. Burdiga Pavol, 49 rokov, primátor, Rožňava

25. Bóna Bertalan Ing., 58 rokov, podnikateľ, Nové Zámky

26. Morvay Peter Bc., 26 rokov, online manažér, Senec

27. Tóth Marián Ing., 38 rokov, starosta, Tvrdošovce

28. Kráľová Ľuba PhDr. PhD., 56 rokov, projektová manažérka, Zlatá Baňa

29. Fekete Zoltán Ing., 49 rokov, starosta, Nýrovce

30. Vospálek Stanislav PhDr. MBA, 41 rokov, riaditeľ, Spišská Nová Ves

31. Lestyánszky Viktor, 53 rokov, starosta, Ipeľské Predmostie

32. Tölgyesi Róbert, 46 rokov, SZČO, Šaľa

33. Dubéci Martin MSc., 29 rokov, analytik, aktivista, Bratislava

34. Čákvári Éva Bc., 54 rokov, starostka, Bíňa

35. Marczell Zoltán Ing., 47 rokov, starosta, Malé Dvorníky

36. Vágási Vladimír, 53 rokov, podnikateľ, Košice

37. Plšeková Iveta MUDr., 45 rokov, lekárka, Bratislava

38. Agócs Tomáš, 41 rokov, geodet, Gemerský Jablonec

39. Krušinský Norbert Ing., 33 rokov, vedúci prevádzky, Moldava nad Bodvou

40. Forró Zoltán Ing., 32 rokov, organizačný manažér, Trstice

41. Slafkovský Alexander MUDr., 65 rokov, lekár, Liptovský Mikuláš

42. Csóka Lajos Ing., 52 rokov, starosta, Veľké Kosihy

43. Bugárová Kristína, 49 rokov, podnikateľka, Trhová Hradská

44. Kuruc Jakub, 22 rokov, ekologický aktivista, Bratislava

45. Csudai Róbert, 50 rokov, starosta, Hronovce

46. Héder Ágnes PaedDr., 54 rokov, mediátorka, Komárno

47. Fekete Tímea Ing., 42 rokov, ekonómka, Gabčíkovo

48. Magyarics Gustáv, 43 rokov, starosta, Zemianská Olča

49. Antal Zoltán Mgr., 53 rokov, lekárnik, Tornaľa

50. Héger Rudolf, 51 rokov, manažér, Komárno

51. Krutý Pavol Bc., 31 rokov, projektový manažér, Senica

52. Koša Jozef, 69 rokov, starosta, Pribeta

53. Medgyesová Renáta, 33 rokov, športovkyňa, Veľké Blahovo

54. Kovács Zoltán Ing., 51 rokov, lekár, Galanta

55. Chomča Ervin MUDr., 51 rokov, lekár, Galanta

56. Tóthová Agneša, 55 rokov, podnikateľka, Šamorín

57. Magyari František Ing., 44  rokov, starosta, Chotín

58. Pásztor Rita Ing., 33 rokov, starostka, Malá nad Hronom

59. Kertész Štefan Ing., 60 rokov, chemický inžinier, Panické Dravce

60. Szidor Štefan Ing., 60  rokov, letecký inžinier, Prešov

61. Galo Silvester MUDr. PhD., 42 rokov, lekár, Dražkovce

62. Vargová Mária MUDr., 49 rokov, očná lekárka, Vojany

63. Rigo Viliam, 52 rokov, starosta Veľký Grob

64. Vangel František, 45 rokov, konateľ spoločnosti, Dunajská Streda

65. Bojčík Jozef PaedDr. MPH., 51 rokov, pedagogický pracovník, Košice

66. Farkas Karol, 40 rokov, starosta, Trávnik

67. Lang Ladislav MVDr., 39 rokov, veterinár, Šimonovce

68. Goriščák Michal PhDr. Bc., 30 rokov, doktorand, Svidník

69. Žitný Rastislav Mgr., 43 rokov, manažér, Bratislava

70. Polerecká Eva JUDr., 47 rokov, právnička, Nové Zámky

71. Borsiczký Zoltán, 47 rokov, občiansky aktivista, Šaľa

72. Kukolík Ladislav, 58 rokov, lekár, Žiar nad Hronom

73. Jobbágy Jozef Ing., 64 rokov, starosta, Svätý Peter

74. Brunner Boris Ing., 37 rokov, podnikateľ, Sládkovičovo

75. Kakuloš Peter Ing., 32 rokov, manažér, Košice

76. Kováčová Ľubica MA, 30 rokov, zahraničná tajomníčka, Bratislava

77. Festenburg Ivana MUDr., 34 rokov, stomatologička, Košice

78. Baranová Daniela PhDr. PhD., 60 rokov, administratívna pracovníčka, Banská Bystrica

79. Buocik Ján Mgr., 38 rokov, advokát, Bratislava

80. Zurbola Michal, 50 rokov, starosta, Leles

81. Maďar Jozef Mgr., 44 rokov, projektový manažér, Handlová

82. Berner Lajos, 52 rokov, starosta, Janíky

83. Hanzlík Ondrej JUDr., 48 rokov, príslušník HaZZ, Nové Zámky

84. László Gabriel Bc., 45 rokov, starosta, Mad

85. Horník Branislav Ing., 46 rokov, regionálny tímlíder, Bánovce nad Bebravou

86. Hamerlik Erzsébet, 24 rokov, študentka, Vinica

87. Mészáros František Ing., 54 rokov, starosta, Veľký Cetín

88. Ravasz Vojtech Bc., 56 rokov, ekonóm, Holice

89. Oravecz Atila Mgr., 49 rokov, starosta, Turňa nad Bodvou

90. Tuloki Attila Bc., 45 rokov, vedúci prevádzky, Štúrovo

91. Szabó Peter MUDr., 45 rokov, lekár, Matúškovo

92. Dúcz Jozef Ing., 49 rokov, vodohospodár, Malinovo

93. Streda Karol, 49 rokov, starosta, Málaš

94. Vinczeová Mária, 49 rokov, poštárka, Gemerská Ves

95. Gregorovič Rudolf Ing. Mgr., 45 rokov, manažér, Humenné

96. Bojničan Erik Mgr., 27 rokov, politológ, Hlohovec

97. Miklós František Ing., 33 rokov, starosta, Sap

98. Meravý Tomáš Ing., 30 rokov, ekonóm, Viničné

99. Nagy Pavol Ing., 28 rokov, stavebný inžinier, Fiľakovo

100. Nagyová Džerengová Petra Ing., 44 rokov, spisovateľka, Bratislava

101. Vaňo Ivan, 42 rokov, SZČO, Prievidza

102. Beňová Erika JUDr., 56 rokov, súdny exekútor, Košice

103. Józan Horváth Gabriella Ing., 33 rokov, stavebná inžinierka, Štvrtok na Ostrove

104. Savčinský Vladimír RNDr., 52 rokov, učiteľ, Bardejov

105. Bollo Peter, 42 rokov, starosta, Krásnohorské Podhradie

106. Szabó Zoltán, 49 rokov, starosta, Padáň

107. Bachorec František Ing., 30 rokov, pedagóg, Bajč

108. Tóth Štefan Mgr., 32 rokov, učiteľ, Bešeňov

109. Tatár Peter MUDr. CSc., 62 rokov, lekár, Bratislava

110. Jakab Peter Ing., 49 rokov, štátny zamestnanec, Ptrukša

111. Repík Maroš, 43 rokov, hudobník, Bratislava

112. Kubica Adrián Mgr., 39 rokov, starosta, Váhovce

113. Czibula Norbert, 42 rokov, prevádzkový chemik, Šaľa

114. Daňko Marek Ing., 41 rokov, SZČO, Košice

115. Jóna Martin, 42 rokov, ekologický aktivista, Bratislava

116. Halaška Ján Ing., 61 rokov, starosta, Čavoj

117. Kropitz Pavel Ing. arch., 58 rokov, architekt, Žilina

118. Balázs Tibor Ing., 47 rokov, starosta, Gemerská Hôrka

119. Korpa Marek, 40 rokov, SZČO, Košice

120. Zuberová Mária Mgr., 46 rokov, sociálna pracovníčka, Nesvady

121. Szkladányi Helység Anikó, 45 rokov, starostka, Plášťovce

122. Ďuračka Dalibor Mgr., 29 rokov, živnostník, Topoľčany

123. Kovács Kristián, 33 rokov, podnikateľ, Horná Potôň

124. Ambrušová Uršula PaedDr. PhD., 43 rokov, historička, Košice

125. Hencz Peter, 40 rokov, starosta, Bátka

126. Želinský Jozef Ing., 29 rokov, hudobný producent, Kráľovský Chlmec

127. Beňová Sylvia Ing., 38 rokov, manažérka v energetike, Bratislava

128. Rácz Ladislav Ing., 63 rokov, sociálny pracovník, Fiľakovo

129. Köböl Gabriel, 40 rokov, strojársky technológ, Dubovec

130. Farkasová Lívia, 53 rokov, starostka, Kajal

131. Horváth Dóra, 25 rokov, administratívna pracovníčka, Marcelová

132. Kalný Radoslav, 40 rokov, riaditeľ, Holíč

133. Semivanová Jitka PaedDr., 51 rokov, pedagogička, Ľubotice

134. Kušická Erika Mgr., 53 rokov, sociálna pracovníčka, Vinice

135. Hašan Miroslav Ing., 60 rokov, stredoškolský učiteľ, Brezno

136. Khernová Monika, 30 rokov, podnikateľka, Jelka

137. Pástor Jaroslav Mgr., 56 rokov, manažér, Nováčany

138. Florianová Milada Bc., 50 rokov, zdravotná sestra, Dolné Saliby

139. Štefaňák Peter, 46 rokov, podnikateľka, Ľubica

140. Fajta Peter Mgr., 39 rokov, učiteľ, Likavka

141. Mintál Peter Ing., 39 rokov, štátny zamestnanec, Žilina

142. Tóth Tibor, 27 rokov, podnikateľ, Lučenec

143. Tárnok Magda Mgr., 39 rokov, podnikateľka, Komárno

144. Csízi Csaba Mgr., 50 rokov, sociálny pedagóg, Čiž

145. Laurinčík Peter, MBA, 40 rokov, riaditeľ, Trenčianske Stankovce

146. Döme Gabriel Mgr., 26 rokov, pedagóg, Nové Zámky

147. Szalay Gabriel, 63 rokov, dôchodca, Bátorové Kosihy

148. Šagát Igor Ing., 44 rokov, zamestnanec SBS, Trenčín

149. Sipos Dionýz MVDr., 49 rokov, súkromný veterinár, Veľké Kapušany

150. Ágh Ladislav Mgr., 39 rokov, regionálny riaditeľ, Hurbanovo

OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO - NOVA)

Igor Matovič

1 Veronika Remišová, 39 protikorupčná občianska aktivistka, Bratislava, Mgr. art. M.A.ArtD.

2 Alan Suchánek, 62 lekár, chirurg, Piešťany, MUDr.

3 Viera Dubačová, 53, divadelná režisérka, občianska aktivistka Banská Bystrica, Mgr. art.

4 Marek Krajčí, 41, lekár, detský kardiológ, riaditeľ platformy Kresťania v meste, Bratislava, MUDr.

5 Oto Žarnay, 46, učiteľ, občiansky aktivista, Košice, Mgr.

6 Soňa Gaborčáková, 38, riaditeľka domova sociálnych služieb sv. Anny, Stará Ľubovňa, PhDr.

7 Anna Verešová, 51, riaditeľka zariadenia pre matky s deťmi v núdzi Fórum života, Kamenná Poruba Mgr.

8 Silvia Petruchová, 39 živnostníčka, ekonómka, Bratislava, Mgr.

9 Miroslav Sopko, 40, učiteľ, viceprezident Slovenskej komory učiteľov, Zalužice Mgr.

10 Ján Marosz, 37, učiteľ, občiansky aktivista Podhorie Mgr.

11 Elena Červeňáková, 56, zdravotná sestra, Košice Mgr.

12 Natália Gálisová, 33, občianska aktivistka, Bratislava, Mgr.

13 Michal Šipoš, 33, občiansky aktivista - OZ Zastavme hazard, živnostník, Stará Ľubovňa, Mgr.

14 Daniel Lipšic, 42, poslanec NR SR, advokát, Bratislava, JUDr.

15 Gábor Grendel, 35, novinár, Bratislava, Mgr.

16 Marcel Klimek, 42, makroekonóm, Bratislava, Ing.

17 Viera Leščáková, 41, učiteľka, Veľký Šariš, PaedDr.

18 Tibor Hlavatý, 42, lekár, gastroenterológ, Marianka, doc. MUDr. Mgr. PhD.

19 Milan Kuriak, 45, podnikateľ, občiansky aktivista, Tvrdošín

20 Ľubomír Klieštik, 41, podnikateľ, Čadca

21 Peter Ziman, 69, lekár, chirurg, súdny znalec, Myjava, MUDr. CSc.

22 Anna Šmehilová, 36, riaditeľka sociálnych služieb Effeta, Nitra PhDr. PhD.

23 Mária Cehelská, 63, občianska aktivistka, komunálna poslankyňa, Humenné, RNDr.

24 Eduard Heger, 39, ekonóm, kresťanský aktivista, Bratislava, Ing.

25 Marián Petro, 25, študent, občiansky aktivista, Prešov

26 Radovan Ondrejka, 34, riaditeľ reklamnej agentúry, Liptovské Sliače Mgr.

27 Ján Herák, 27, sociálny pracovník pre rómske komunity, Považská Bystrica, PhDr.

28 Peter Vons, 57, živnostník, tréner naturálnej kulturistiky, Martin, PaedDr.

29 Zuzana Nebusová, 48, starostka, Spišské Tomášovce, Mgr.

30 Patrik Mihaľ, 41, lekár, chirurg, Bardejov, MUDr.

31 Hedviga Kurcinová 49 zdravotná sestra Košice Mgr.

32 Anna Vargová 56 marketingová riaditeľka Stupava Ing.

33 Michal Drotován 34 občiansky aktivista Bratislava Mgr. Bc.

34 Obaidullah Mir 47 lekár, urológ Rimavská Sobota MUDr.

35 Richard Drutarovský 44 živnostník, občiansky aktivista Prešov Ing.

36 Peter Jurčovič 62 meteorológ Svätý Jur RNDr.

37 Peter Oremus 39 dobrovoľník, projektový manažér Nitra

38 Miloš Svoboda 55 prokurista Púchov Ing.

39 Marcela Gašová 60 občianska aktivistka Dunajská Lužná

40 Marek Kúdela 41 starosta Hviezdoslavov Mgr.

41 Milan Ján Pilip 35 občiansky aktivista, komunálny poslanec Bardejov Mgr.

42 Milan Kaplan 29 obchodný manažér Michalovce Mgr.

43 Marta Ivanová 50 občianska aktivistka, dobrovoľníčka Levice Mgr.

44 Jozef Lukáč 41 manažér obchodnej skupiny, kresťanský aktivista Záborské Mgr.

45 Marianna Kováčová 34 právnička Zlaté Moravce JUDr.

46 Dušan Dechet 39 strojný inžinier Leopoldov Ing.

47 Vanda Rybanská 47 občianska aktivistka Dunajská Lužná Ing.

48 Rastislav Tešovič 37 právnik, občiansky aktivista Bratislava Mgr.

49 Juraj Lokša 28 občiansky aktivista, exportný manažér Nemecká Mgr.

50 Oľga Jarošová 45 sociálna poradkyňa Slovenský Grob PhDr. Mgr.

51 Jozef Hübel 56 moderátor, publicista, strojný inžinier Bratislava Ing.

52 Milan Potocký 39 redaktor Michalovce

53 Adrián Balog 32 učiteľ Fiľakovo Mgr.

54 Róbert Pajdlhauser 48 manažér logistiky Bratislava Ing.

55 Róbert Halák 38 herec divadla Nová scéna Pezinok

56 Jozef Vydra 55 novinár Bratislava Ing.

57 Peter Hochschorner 63 tréner olympionikov Bratislava

58 Ján Brezovský 58 hlavný kontrolór mesta Hlohovec Ing.

59 Radomír Kizek 38 živnostník, občiansky aktivista Medzany

60 Eduard Čonka 49 projektový manažér pre rómske komunity Levoča Mgr.

61 Jozef Bubnár 28 učiteľ, hudobník Vranov nad Topľou Mgr.

62 Peter Huba 30 právnik Košice Ing. JUDr. PhD.

63 Marek Drimal 43 vysokoškolský pedagóg Dolný Kubín Ing. PhD.

64 Vladimír Polakovič 48 prezident hokejového klubu, živnostník Martin Mgr.

65 Stanislav Irsák 46 advokát, právny zástupca spotrebiteľov Bratislava JUDr.

66 Katarína Ivaničová 52 agronómka Nitrianske Pravno

67 Vojtech Farkaš 59 starosta Sady nad Torysou JUDr.

68 Elena Fatulová 68 ekologická aktivistka, expertka na ochranu vôd Bratislava RNDr.

69 Peter Oláš 41 manažér Šamorín

70 Iveta Nosková 47 administratívna pracovníčka Banská Bystrica

71 Pavol Jusko 51 vysokoškolský pedagóg Bratislava PhDr.

72 Janka Rindošová 37 podpredsedníčka Slovenskej jazdeckej federácie Fulianka

73 Henrieta Hrubá 54 šéfredaktorka časopisu, členka nadácie Výskumu rakoviny Bratislava PhDr.

74 Peter Beták 39 konateľ spoločnosti Humenné Ing. PhD.

75 Roman Fajer 44 lekár, urológ Valaská Belá JUDr. MUDr. Mgr. MBA

76 Roman Hvizdák 40 umelec, výtvarník Púchov

77 Marián Kališ 58 lekár Banka MUDr.

78 Marián Sičák 55 lekár, prednosta kliniky Ružomberok MUDr. PhD.

79 Tibor Kočík 63 špeciálny pedagóg Košice PaeDr.

80 Ľubomír Ježo 58 prednosta mestského úradu Kysucké Nové Mesto JUDr.

81 Iveta Zaremská 67 ekonómka Banská Bystrica

82 Ladislav Mášik 38 právnik Nitra JUDr.

83 Luděk Vrtík 34 manažér starostlivosti o zákazníkov Bratislava Ing.

84 Peter Hrebik 53 terénny sociálny pracovník Stará Ľubovňa

85 Vladimír Krátky 56 ekonóm, manažér Bratislava Ing.

86 Pavol Blahovský 46 technik, energetik Nitra Ing.

87 Marcel Mihalik 50 náčelník mestskej polície Piešťany Ing. Mgr.

88 Matej Fabšík 30 občiansky aktivista, energetik Kysucké Nové Mesto Mgr.

89 Ján Budaj 63 predseda Zmena zdola Bratislava

90 Marian Kubala 41 živnostník Čadca

91 František Höger 53 učiteľ Fintice PaedDr. ThLic.

92 Anton Frič 40 občiansky aktivista, fotograf Poprad Mgr.

93 Marián Gális 29 študent politológie Topoľčany

94 Vladimír Feľbaba 26 právnik Prešov Mgr.

95 Tomáš Caban 27 ekonóm, právnik Liptovské Sliače JUDr. Ing.

96 Marian Novota 47 inžinier odpadového hospodárstva, mestský poslanec Malacky Ing. PhD.

97 Matúš Bystrianský 21 študent, občiansky aktivista Dolná Strehová

98 Gejza Farkaš 41 živnostník Rimavská Sobota Ing.

99 Igor Krafčík 52 obchodný zástupca Košice

100 Konštantín Javorský 46 živnostník Humenné Ing.

101 Rastislav Zimmermann 54 štatistik, analytik Bratislava

102 Martin Majdan 28 geodet, kartograf Beluša Ing.

103 Martin Baranovič 52 konateľ spoločnosti Hlohovec Ing.

104 Martin Šebák 44 technik ťažbovej činnosti Snina Ing.

105 Ján Szöllos 50 pastor, geograf Bratislava RNDr. Mgr. CSc.

106 Eduard Mihók 55 učiteľ Rožňava Mgr.

107 Ivan Uhrík 50 predseda pozemkového spoločenstva Banská Bystrica Ing. Bc. PhD.

108 Žaneta Knoteková 41 archivárka, historička, dobrovoľníčka Leopoldov Mgr.

109 Viera Olbertová 55 živnostníčka Krásno nad Kysucou Ing. Mgr.

110 Juraj Pavlík 50 živnostník Dunajská Streda Ing.

111 Patrik Lupták 39 podnikateľ Ružomberok

112 Peter Hubáček 48 zdravotnícky záchranár Nitra Bc.

113 Viktor Gažo 62 živnostník Pezinok

114 Henrich Haščák 39 advokát Bratislava JUDr.

115 Henrieta Petrincová 54 živnostníčka, občianska aktivistka Banská Bystrica

116 Dagmar Pupalová 42 lektorka, umelkyňa, herečka v ochotníckom divadle Bratislava

117 Eva Ivanovová 35 živnostníčka Prievidza Ing.

118 Lukáš Lampart 30 podnikateľ Bratislava

119 Štefan Goron 38 montážny pracovník Hencovce

120 Patrik Mečár 32 živnostník Lukáčovce Mgr.

121 Róbert Sitár 26 šéfredaktor, občiansky aktivista Nitra

122 Milan Tomík 48 systémový inžinier Trnava Ing.

123 František Kováč 56 živnostník Žiar nad Hronom Ing.

124 Erik Bukna 32 vedúci prevádzky reklamnej spoločnosti Turčok

125 Andrej Holič 28 manažér EÚ projektov Bratislava Bc.

126 Roman Szilágyi 34 projektový manažér Košice Mgr.

127 Jaroslav Hupka 43 obchodník, technik Púchov Ing.

128 Roman Vaňo 50 stavebný inžinier, podnikateľ Trenčín Ing.

129 Marian Koláček 42 vodič MHD Prievidza

130 Ján Čičmanec 45 konateľ spoločnosti Koš

131 Tomáš Štark 54 manažér Košice Ing.

132 Róbert Mačej 36 riaditeľ spoločnosti Prešov

133 Milan Beňo 70 súkromne hospodáriaci roľník Turany Ing.

134 Adrián Cupák 33 právnik Svidník Mgr. Ing.

135 Pavol Leško 53 technik Prešov

136 Štefan Tomáš 45 enviromentalista Michalovce Ing.

137 Anna Jakubíková 57 živnostníčka, lektorka enkaustiky Púchov

138 Jozef Halka 40 podnikateľ v stavebníctve Rabčice

139 Michal Kravčík 59 predseda OZ Ľudia a voda Košice Ing. CSc.

140 Igor Hraško 43 poslanec NR SR Blatnica Ing.

141 Janka Šípošová 66 poslankyňa NR SR Bratislava PhDr. CSc.

142 Peter Pollák 42 poslanec NR SR Levoča Mgr. PhD.

143 Helena Mezenská 42 poslankyňa NR SR Poprad Mgr.

144 Ján Mičovský 60 poslanec NR SR Humenné Ing. CSc.

145 Richard Vašečka 42 poslanec NR SR Svederník Mgr.

146 Eva Horváthová 40 poslankyňa NR SR Bratislava Prof. MUDr. PhD. MPH

147 Martin Fecko 53 poslanec NR SR Prešov Ing.

148 Jozef Viskupič 39 poslanec NR SR Trnava Mgr.

149 Erika Jurinová 44 poslankyňa NR SR Nižná Ing.

150 Igor Matovič 42 poslanec NR SR Trnava Mgr.

Sloboda a Solidarita

Richard Sulík

1. Ing. Richard Sulík, 47 rokov, poslanec Európskeho parlamentu, Bratislava 1

2. Mgr. Ľubomír Galko,  47 rokov, poslanec NR SR, Stupava

3. Ing. Jana Kiššová 41 poslankyňa NR SR Bratislava 1

4. RNDr. Jozef Mihál 50 poslanec NR SR Slovenský Grob

5. Ing. Eugen Jurzyca 57 poslanec NR SR Bratislava 5

6. Jozef Rajtár Dip Mgmt 38 podnikateľ Bratislava 3

7. Lucia Nicholsonová 39 poslankyňa NR SR Bratislava 1

8. Mgr. Martin Poliačik 35 poslanec NR SR Bratislava 3

9. RNDr. Karol Galek MSc. 36 energetik Bratislava 5

10. Doc. PhDr. Martin Klus PhD. MBA 35 vysokoškolský pedagóg Banská Bystrica

11. JUDr. Alojz Baránik 61 advokát Bratislava 1

12. Mgr. Natália Blahová 41 sociálna poradkyňa Zavar

13. Mgr. Juraj Droba MBA, MA 44 poslanec NR SR Bratislava 1

14. Mgr. Renáta Kaščáková 50 projektová manažérka Trenčín

15. MUDr. Peter Osuský CSc. 62 lekár, pedagóg Bratislava 1

16. Ing. Miroslav Ivan 49 výkonný riaditeľ Banská Bystrica

17. RNDr. Anna Zemanová 56 SZČO a poslankyňa Z BSK Bratislava 3

18. Mgr. Branislav Gröhling 41 podnikateľ Bratislava 1

19. Ing. Milan Laurenčík 57 starosta Terchová

20. Mgr. Ondrej Dostál 44 právnik, sociológ Bratislava 1

21. Ing. Vladimír Sloboda 36 manažér Bratislava 2

22. Mgr. Jana Cigániková 32 zriaďovateľka detských jaslí a škôlok Bratislava 4

23. Bc. Radoslav Pavelka 42 konateľ spoločnosti Nitra

24. Mgr. Michal Bróska 34 manažér Svätý Jur

25. RNDr., Ing. Marián Viskupič 38 riaditeľ popredajných služieb Šúrovce

26. Mgr. Jakub Nedoba 27 predseda Mladých liberálov Senica

27. Ľuboš Samák 54 konateľ Skalka nad Váhom

28. Ing., Mgr. Stanislav Fořt 38 LGBTI právnik Bratislava 2

29. Pavol Kubiš 51 SZČO Bratislava 2

30. Bc. Ivan Kuhn MA 49 analytik Rožňava

31. Ing. Miroslav Žiak 28 športový arbiter Prievidza

32 Mgr. Vladimír Halaj 55 konateľ Lučenec

33. Mgr. Anna Paľovová 51 konzultantka Zvolen

34. PhDr. Iveta Pospíšilová 51 vedúca sestra oddelenia paliatívnej starostlivosti Považská Bystrica

35. Ing. Andrej Buday 63 živnostník Prešov

36. Ing. Michal Uherčík 34 konzultant pre priemysel a logistiku Martin

37. Ing. Juraj Blusk 37 súkromný podnikateľ Kostolište

38. JUDr. Jozef Pajer 48 advokát Čadca

39. Ing. Ľudovít Beťko 35 projektant Ružomberok

40. Ing. Ján Rudolf PhD. 38 vysokoškolský učiteľ Nové Osady

41. Mgr. Marek Juro 41 manažér Humenné

42. JUDr. Antónia Mikulíková 43 mediátorka, podnikateľka Dojč

43. Mgr. Monika Kozelová 54 dramaturgička Bratislava 2

44. Ing. Pavol Líška 43 manažér Myjava

45. Mgr., Ing. Peter Cmorej 32 finančný analytik Bratislava 5

46. Martin Šušol 36 realitný maklér Pezinok

47. Milan Blaho 39 podnikateľ Banská Bystrica

48. Mgr. Jarmila Tesková 48 riaditeľka školy Považská Bystrica

49. Ing. Peter Jurčo 41 riaditeľ spoločnosti Liptovský Mikuláš

50. Ing. Ladislav Matejka 33 stavebný technik Trenčín

51. Ing. Lukáš Ranik 27 doktorand Púchov

52. Ing. Juraj Jevin 29 manažér prípravy a realizácie Pusté Čemerné

53. Ing. Tomáš Galo 40 obchodník Bratislava 2

54. Ing. Boris Kačáni 51 stavebný inžinier Bratislava 4

55. Ing. Vladimír Poruban 34 projektový manažér, podnikateľ Trenčín

56. Ing. Alexandra Bernáthová 42 podnikateľka Nitra

57. MUDr. Zaher Mahmoud 56 lekár Lučenec

58. Ing. Zlata Holubová 60 predsedníčka poľnohospodárskeho družstva Blatnica

59. RNDr. Ľudmila Zajacová CSc. 66 dôchodkyňa Bratislava 2

60. Polat Elalmis 26 podnikateľ Bratislava 5

61. JUDr. Soňa Tchirová 39 právnička Bratislava 5

62. Mária Urbanová 56 prenajímateľka Poniky

63. Ing. Roman Hudík 40 technik Bernolákovo

64. Ing. Jozef Klink 36 projektový manažér Košice

65. Ing. Štefan Pecen 64 SZČO Bratislava 1

66. Ivan Husár 53 tréner, manažér Šamorín

67. Ing. Marian Páleš 38 konateľ spoločnosti Ružomberok

68. Ing. Ivo Nemčič 50 projektant elektroniky Bratislava 2

69. Ing. Lucia Rennerová 51 tlmočníčka Košice

70. Ing. Róbert Klimo 37 riaditeľ obchodu Martin

71. Doc. MVDr. Ivan Holko PhD. 43 výskumník, manažér Preseľany

72. Ing. Ján Karman 33 stavebný inžinier Bratislava 5

73. Ing. Ondrej Kvasnica PhD. 32 podnikateľ, pedagóg Trenčín

74. Mgr. Jozef Kramec 41 podnikateľ Lučenec

75. Bc. Igor Prieložný 32 producent audiovizuálnych diel Bratislava 4

76. Edita Anthony 42 nezamestnaná Veľké Trakany

77. Ing. Teodor Dlužanský 50 podnikateľ Martin

78. MUDr. Jozef Strelinger PhD. 39 lekár Nitrianske Hrnčiarovce

79. Mgr. Peter Zika 37 projektový manažér Malinovo

80. Ing. Rudolf Klimek 37 analytik, programátor Bratislava 4

81. Štefan Nemlaha 42 riaditeľ realitnej kancelárie Bratislava 1

82. Ing. Juraj Štít 36 SZČO Bratislava 4

83. Ing. Michal Kováč 36 súkromný podnikateľ Lučenec

84. Viktor Muránsky 54 invalidný dôchodca Bratislava 1

85. Ing. Peter Pacek 35 účtovník Bratislava 2

86. Mgr. Ľudmila Šimková Filipovičová 38 vychovávateľka, učiteľka Biely Kostol

87. Marián Takács 36 technik požiarnej ochrany Bratislava 4

88. Róbert Šuník 42 konateľ spoločnosti Handlová

89. Mgr. Vladimír Hojstrič 27 stážista v neziskovom sektore Prakovce

90. Zuzana Pobiecka Lodi-Fé 40 marketingová manažérka Bratislava 1

91. MUDr., RNDr. Ľudovít Paulis PhD. 34 vedec Nitra

92. MUDr. Peter Kalist MPH 39 lekár Bratislava 4

93. Ing. František Kováčik 50 SZČO Levice

94. Mgr. Marianna Mašátová Haliaková 36 redaktorka Bratislava 3

95. JUDr. Andrea Andrášiová 46 advokátka Rimavská Sobota

96. Michal Smolka 28 živnostník Dolný Kubín

97. Selim Hikmet 38 výkonný riaditeľ Bratislava 1

98. Ing. Drahomír Krčmárek 50 pedagóg Liptovský Ondrej

99. Richard Sklenka 43 SZČO Martin

100. Ing. Peter Wachter 40 marketingový manažér Spišská Nová Ves

101. Mgr. Monika Albertiová 41 metodička Lovinobaňa

102. Ing. Martin Klementis 51 správca pohľadávok Bratislava 2

103. JUDr. Jozef Boledovič 42 podnikateľ Gáň

104. Roman Noga 42 živnostník Limbach

105. Ing. Peter Briestenský 49 obchodný manažér Bytča

106. PaedDr. Radoslav Ruščák 41 riaditeľ ZŠ s MŠ Prešov

107. Vendelín Krivačka 48 inštruktor autoškoly Trenčín

108. Peter Nagy 49 tréner športovej streľby Bratislava 2

109. Márius Nemčík 23 manažér Ploské

110. Mgr. Peter Struhačka, 28 rokov, nezamestnaný, Ľutov

111. Ing. Marián Kundráth, 33 rokov, IT manažér, Košická Polianka

112. Juraj Lednický, 28 rokov, operátor výroby, Púchov

113 Milan Lörinc BSBA, 38 rokov, manažér, Veľké Blahovo

114 Martin Pravda, 23 rokov, nezamestnaný, Handlová

115. Ing. Ľubomír Pätoprstý, 50 rokov, projektový manažér, Bratislava 5

116. Mgr. Víťazoslav Kopanica, 41 rokov, nezamestnaný, Očová

117. PhDr. Vladimír Škarpíšek, 69 rokov, redaktor v.v., Bratislava 3

118. Jozef Kanuščák, 41 rokov, podnikateľ, Lipany

119. Milan Šalko, 50 rokov, živnostník, Zvolen

120. Peter Križan, 24 rokov, technicko-hospodársky zamestnanec, vodič, Dolný Lieskov

121. Peter Hradický, 53 rokov, zmocnenec pre kvalitu, Košice

122. Dušan Vajda, 52 rokov, opatrovateľ, Rimavská Sobota

123. Emil Sútor, 30 rokov, špecialista produktov v poisťovníctve, Lučenec

124. Ing. Tomáš Molnár, 33 rokov, IT špecialista, Bratislava 3

125. Miloš Domorák, 45 rokov, živnostník, Bratislava 1

126. MVDr. Tibor Bindas, 52 rokov, odborný referent, úradník, Prešov

127. Ing. Juraj Šantavý, 43 rokov, podnikateľ, Nitra

128. Ing. arch. Ján Tvrdoň, 41 rokov, architekt, Bratislava 4

129. Mgr. Marek Lukáč, 31 rokov, právnik, Prešov

130. Mgr. Martin Pilnik, 42 rokov, lekárnik, konzultant, Lovčica – Trubín

131. Ing. Vladimír Blahút, 29 rokov,podnikateľ, Novoť

132. Ing. Miroslav Stanovčák, 48 rokov,stavebný dozor, Benkovce

133. Vladimír Bučko, 50 rokov, SZČO, Hrašovík

134. Tomáš Bilik, 21 rokov, redaktor regionálnych novín, skladník, Topoľčany

135. Ing. Peter Kolár, 28 rokov, podnikateľ, Košice

136. Bc. Daniel Kravec, 24 rokov, študent VŠ, Trnava

137. Mgr. Ľubica Lehotská, 62 rokov, SZČO, dôchodkyňa, Bratislava 3

138. Ing. Ivan Hodoši, 59 rokov,živnostník, Smižany

139. Bc. Martin Tlachač, 29 rokov, živnostník, Skalica

140. PhDr. Michal Albert PhD., 33 rokov, spisovateľ, Banská Bystrica

141. Ing. Ingrid Šabíková PhD., 42 rokov, odborná asistentka VŠ, Nová Ves nad Žitavou

142. Ľudovít Kraus, 58 rokov, podnikateľ, Trenčín

143. Martin Lazarák, 35 rokov, nezamestnaný, Poprad

144. Andrej Kažimír, 50 rokov, živnostník, Gaboltov

145. Milan Dobrovodský, 59 rokov, podnikateľ, Nové Zámky

146. JUDr. Dagmar Valovičová, 61 rokov,advokátka, Bratislava

147. Bc. Marek Krupa, 27 rokov, podnikateľ, Cífer

148. Mgr. Tibor Kramár, 53 rokov, manažér,  Nová Dubnica

149. Ing. Karol Uváčik, 47 rokov, konateľ spoločnosti  Nová Dubnica

150. Ing. Branislav Bosák, 44 rokov , ekonóm  Banská Bystrica

Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana

Pavol Frešo

1. Pavol Frešo Ing. , Bc. Predseda VÚC Bratislava

2. Milan Roman Ing. Ekonóm Skalica

3. Martin Turčan Ing. Viceprimátor mesta Banská Bystrica Banská Bystrica

4. Juraj Káčer Ing. Manažér Bratislava

5. Matej Žiliak Mgr. , Bc. Podnikateľ v stavebníctve Žilina

6. Ján Spevár Bc. Manažér Handlová

7. Filip Lackovič Mgr. Politológ Senica

8. Barbora Oráčová PaedDr. PhD. Pedagogička Bratislava

9. Katarína Čižmárová Doc. , RNDr. CSc. Vysokoškolský pedagóg- výskumný pracovník Banská

Bystrica

10. Lukáš Tisoň Mgr. Právnik Skalica

11. Anton Kupšo JUDr. Advokát Vysoká nad Kysucou

12. Natália Novitzká Mgr. Živnostník Košice

13. Dušan Ježík Mgr. Mediátor Trenčín

14. Valerián Potičný MUDr. MPH Lekár- chirurg Bratislava

15. Július Piliar Podnikateľ Háj

16. Tibor Maťaš RNDr. Pedagóg Banská Bystrica

17. Peter Ottinger MUDr. Odborný lekár Piešťany

18. Ján Odzgan Mgr. Psychológ Bratislava

19. Roman Hrnčirík Ing. Riaditeľ a.s. Holíč

20. Peter Húska Mgr. Politológ Bratislava

21. Slavomír Frešo IT špecialista Bratislava

22. Anton Bajzík Ing. Konateľ spoločnosti poľnohospodárskej prvovýroby Ilava

23. Ján Keselý Mgr. , Ing. Právnik Bratislava

24. Juraj Štekláč MUDr. , PhD. Lekár – Internista, endokrinlóg Bratislava

25. Judita Vavreková Ing. Vládny audítor Košice

26. Štefan Maceják PhDr. , PhD. Vedúci odboru školstva Žiar nad Hronom

27. Matúš Molitóris Mgr. Manažér Banská Bystrica

28. Ján Brozman Ing. Starosta obce, Dozorca Východného dištriktu Evanjelickej cirkvy a. v. na

Slovensku Drienovská nová Ves

29. Zuzana Maršalová Boriková Živnostník- finančný poradca Ludanice

30. Dagmar Rajčanova Ing. Projektový manažér pre životné prostredie Banská Bystrica

31. Karol Gut MUDr. Lekár- gynekológ Levoča

32. Martin Gácik PhDr. Živnostník- obchod Bytča

33. Michal Jánošík Ing. Živnostník, ekonóm Holíč

34. Peter Bača Mgr. Konzultant v oblasti marketingu a predaja Nové Mesto nad Váhom

35. Ján Kokorák Dr.Phil. Historik Matejovce nad Hornádom

36. Tomáš Cmero PhDr. Konateľ, CEO Trnava

37. Vojtech Menyhárt Starosta Pavlovce

38. Vladimír Daniš PaedDr. Dozorca Zd ECAV Bratislava

39. Zuzana Barciová Diplomovaná operačná sestra Bratislava

40. Radovan Jonáš Bc. Sociálny pracovník pre rómske komunity Banská Bystrica

41. Daniel Vidovič MUDr., Mgr., MSc. Lekár Skalica

42. Rajmund Fiala Živnostník- distribútor Košice

43. Martin Halás Ing. Ekonóm Bratislava

44. Rastislav Jusko Operátor výroby, študent Kapušany pri Prešove

45. Ladislav Štibrányi doc. Ing. CSc. Vysokoškolský pedagóg Bratislava

46. Michal Mráz Grafik Žilina

47. Zdeněk Kamhal Pracovník SBS Ružomberok

48. Gabriela Emrichová PaedDr. Riaditeľka školy Sekule

49. Dominika Vrbická Vodný záchranár Bratislava

50. Marta Černá RNDr. Predsedníčka fóra spotrebiteľov Bratislava

51. Zuzana Lukáčová MUDr. Lekár – dermatológ Chorvátsky Grob

52. Richard Čermák Mgr. Živnostník – bezpečnostný technik Rovensko

53. Patrik Štofej Ing. Ekonóm Brekov

54. Miroslav Jobus Mgr. Odborný poradca Holíč

55. Lukáš Dobrocký Bc. PR špecialista Bratislava

56. Dávid Holý Mgr. Právnik Bánovce nad Bebravou

57. Martin Šarmány Podnikateľ Bratislava

58. Marianna Vaculková Vedúca predajne mobilného operátora Gbely

59. Vladimír Hronský Ing. Enológ Bratislava

60. Janka Žilová Mgr. Starostlivosť o nezamestnaných Banská Bystrica

61. Jana Planková MUDr. Lekár – pediater Senica

62. Dagmar Irena Burcelová Živnostník – financie a správa majetku Bratislava

63. Peter Trstenský Ing. Ekonóm Bratislava

64. Ivana Hromádková Mgr. Špeciálny pedagóg Handlová

65. Michal Polák Podnikateľ Bratislava

66. Peter Novák Ing. Invalidný dôchodca Zvolen

67. Peter Mucha Robotník Tovarníky

68. Vanda Demčáková Bc. Učiteľka – ZUŠ Bratislava

69. Nikola Štrbáková Asistentka Budmerice

70. Tomáš Husár Aktivista – životné prostredie Bratislava

71. Oľga Dzurková MUDr. Lekár – otorhinolaryngológ Bratislava

72. Matej Králik Živnostník – stavbár Hvozdnica

73. Patrícia Forrová Bc. Ekonómka Bratislava

74. Lukáš Kamenistý Ing. Vedúci referátu Chropov

75. Pavol Dobrota Manažér Bratislava

76. Branislav Bednárik Strojník Štefanová

77. Martin Černý Mgr. Podnikateľ Jarovce

78. Miloš Skatulok Mgr. Štátny zamestnanec Bytča

79. Mário Borza Ing. Medzinárodný logistik Bratislava

80. Zuzana Maxianová Tobiašová Mgr. Predavač Pezinok

81. Erika Kožáková Lekár – praktický lekár pre dospelých Bratislava

82. Patrícia Krchňavá Bc. Živnostník – sprostredkovanie obchodu a služieb Skalica

83. Ladislav Bartoš Ing. Ekonóm Bratislava

84. Adrián Kapustík Podnikateľ v realitách Badín

85. Pavel Chropovský Bc. Technický pracovník Bratislava

86. Martin Kríž Mgr. Podnikateľ – energetika Humenné

87. Peter Juhász Tréner jazdectva Bratislava

88. Celestín Černák Mgr. Manažér Handlová

89. Peter Zubek Technik Bratislava

90. Július Mráz Bc. Študent Popudinské Močidľany

91. Vladimír Kocúr Ing. Konzultant Brodské

92. Marta Prívarová Čujdíková Živnostník – sociálna oblasť Petrovice

93. Andrej Dobrocký Ing. Finančný poradca Malacky

94. Katarína Gärtnerová Obchodný zástupca Bytča

95. Rudolf Oravec Mgr. Kultúrny pracovník Bratislava

96. Rudolf Machovčák JUDr. Právnik Staškov

97. Ladislav Voľný Mgr. Manažér Bratislava

98. Róbert Lenč Živnostník, hudobný priemysel Vištuk

99. Pavel Schwarz Prijímací technik Bratislava

100. Michal Suchodolinský Študent vysokej školy Bratislava

101. Jana Vaculová Mgr. Sociálny pracovník Jablonica

102. Kvetoslava Sokolová Živnostníčka Bratislava

103. Juraj Horan Ing. Ekonóm Bratislava

104. Štefan Dvorčák Ing. Technik Nižná Slaná

105. Igor Földes Ing. Obchodný manažér Bratislava

106. Milan Kocian Riaditeľ spoločnosti Krakovany

107. Igor Čermák Ing. Gastronóm Bratislava

108. Peter Drgoň Automechanik Trakovice

109. Paulína Gáborčíková Mgr. Asistentka Banská Bystrica

110. Michal Duba Bc. Tréner Bratislava

111. Mirka Fiačanová Čašníčka Handlová

112. Jozef Lulák Živnostník Hliník nad Váhom

113. Miroslav Ovečka Ing. Dôchodca – ekonóm Bratislava

114. Františka Mrázová Administratívny pracovník Popudinské Močidľany

115. Janka Krošláková Ing. Učiteľka SŠ Bratislava

116. Dušan Ružička Elektroinštalatér Kopčany

117. Ivan Tichomír Špecialista starostlivosti o zákazníkov Stupava

118. Viera Haruštiaková Mgr. Sociálny pracovník Bratislava

119. Peter Hromník Pracovník v automobilovom priemysle Turčianske Teplice

120. Dušan Krivjančin Ing. Technik Vranov nad Topľou

121. Silvia Gorásová Bc. Študentka Bratislava

122. Michal Piliar Živnostník,kuriér Turčianské Teplice

123. Michaela Szuščíková Študent Bratislava

124. Ján Dulla Ing. Dôchodca Piešťany

125. Denisa Bednárová Súkromná podnikateľka Bratislava

126. Branislav Andreanský Mgr. Konzultant,ľudské zdroje Hlohovec

127. Ivan Benčík Ing. Dôchodca Bratislava

128. Jana Holíncová Ing. Obchodný asistent Bytča

129. Alena Čermáková Ing. Dizajnérka Bratislava

130. Richard Nagy Prijímací technik Svätý Jur

131. Eva Chrappová Mgr. Asistentka – koordinátorka Bratislava

132. Bohuš Lenčéš Živnostník,médiá a reklama Bratislava

133. Daniel Sojčák Elektrikár Kamenica nad Cirochou

134. Pavol Sukup Gastronóm Banská Bystrica

135. Pavol Andrašík Manažér Bratislava

136. Ján Tabaček Ing. Stavebný inžinier Veľké Rovné

137. Radovan Čajági Zamestnanec, autopriemysel Bratislava

138. Marek Cabadaj Konateľ spoločnosti – podnikateľ Terchová

139. Jozef Ďurovič Profesionálny vodič Bratislava

140. Marek Mikulík Predavač Hvozdnica

141. Martin Kňazovický Poštový doručovateľ Bratislava

142. Jozef Molnár Živnostník Šamorín

143. Igor Doka Ing. Stavebný inžinier Zohor

144. Milan Trstenský PaedDr., Mgr. Správca múzea Bratislava

145. Marek Čorba Mgr. Živnostník, stavbár Okrúhle

146. Juraj Hanulík Hudobný umelec Pezinok

147. Tibor Klema RNDr. Učiteľ ZŠ Košice

148. Jana Némethová Mgr. Art Riaditeľlka ZUŠ Bratislava

149. Martin Gajdoš Ing. Arch Architekt Bratislava

150. Renáta Papšová MUDr. Lekár – psychiater Bratislava

Slovenská národná strana

Jaroslav Paška, predseda strany

1. Andrej Danko JUDr. 41 r. advokát, Miloslavov

2. Jaroslav Paška Akad. arch. Ing. arch. 61 r. architekt, Bratislava

3. Eva Smolíková Mgr. 52 r. učiteľka, Dolný Ohaj

4. Anton Hrnko PhDr. CSc. 61 r. historik, Stupava

5. Štefan Zelník MUDr. PhD. 61r. riaditeľ, Žilina

6. Vladimír Chovan Ing. 52 r. generálny riaditeľ, Trnava

7. Stanislav Kmec 50 r. manažér, Snežnica

8. Rudolf Urbanovič Ing. 55 r. zástupca primátora, Liptovský Mikuláš

9. Jaroslav Ridoško MUDr. PhD., MBA 57 r. lekár, Trenčín

10. Magdaléna Kuciaňová JUDr. 59 r. advokátka, Moravany nad Váhom

11. Tibor Bernaťák JUDr. 41 r. advokát, Bratislava

12. Peter Pamula Bc. 45 r. odborný pracovník, Dobšiná

13. Radovan Baláž Ing. 33 r. riaditeľ spoločnosti, Banská Bystrica

14. Eva Antošová Ing. 51 r. generálna manažérka, Nitra

15. Tibor Jančula 46 r. podnikateľ, športovec, Bernolákovo

16. Jaroslav Regec Ing. 52 r. lesný inžinier, Snina

17. Juraj Soboňa Ing. 54 r. starosta, Solčany

18. Karol Konárik Ing. 34 r. podnikateľ. Banská Bystrica

19. Michal Lavrík Mgr. 41 r. podnikateľ, Dolný Kubín

20. Dušan Tittel Ing. 49 r. športový manažér, Bratislava

21. Lukáš Machala JUDr. 41 r. advokát, Bratislava

22. Jozef Hudák Ing. MBA 53 r. finančný manažér, Miloslavov

23. Karol Farkašovský Mgr. PhD. 60 r. moderátor, Bratislava

24. Miroslav Škvarek Ing. MPH 55 r. primátor, Svit

25. Júlia Kollárová 24 r. študentka, Kolačkov

26. Martin Pastirik Mgr. 43 r. učiteľ, Nižná Rybnica

27. Pavel Kapusta Mgr. 46 r. šéfredaktor, Bratislava

28. Erik Gemzický Ing. PhD. 33 r. starosta obce Ľubeľa

29. Ján Ikrényi JUDr. 63 r. advokát, Štúrovo

30. Slavomír Kupka 37 r. manažér, Čadca

31. Maroš Pavlovič 23 r. študent práva. Topoľčany

32. Ľudovít Hajduk doc. PhDr. PhD. 45 r. prodekan pre vedu a vyskum. Bratislava

33. Dušan Lauko 56 r. starosta obce. Liptovská Štiavnica

34. Helena Poláková Mgr. PhD. 49 r. hlavná štátna radkyňa, Svätý Jur

35. Milan Mlynár Ing. 41 r. starosta obce. Gočovo

36. Ján Krišanda Mgr. 51 r. športový manažér. Majerovce

37. Jarmila Tkáčová JUDr. Ing. 55 r. ekonómka. Košice

38. Tibor Hanuliak Bc. 59 r. riaditeľ, Rosina

39. Július Buchta Ing. 42 r. výskumný pracovník, Revúca

40. Eduard Markovič Mgr. 54 r. živnostník, Poprad

41. Emil Divéky 40 r. riaditeľ, Diviaky nad Nitricou

42. Zdenko Kozák 51 r. podnikateľ, Martin

43. Ladislav Pecko 47 r. tréner, Bratislava

44. Martin Mikuš 41 r. podnikateľ, Bánovce nad Bebravou

45. Pavol Goriščák Mgr. 33 r. právnik, mediátor, Bardejov

46. Igor Šufliarsky Ing. 58 r. projektový manažér, Zvolen

47. Milan Ďurica 69 r. dôchodca, Stropkov

48. Peter Urbanec Mgr. 37 r. zdravotnícky záchranár, Topoľčany

49. Jana Brecková PhDr. 43 r. živnostníčka, Nižná Rybnica

50. Ivan Šaško Ing. 69 r. primátor, Tvrdošín

51. Peter Brázda 44 r. technik, Zamarovce

52. Jaroslav Barcaj Ing. 50 r. pracovník regionálneho rozvoja, Senica

53. Dušan Rajčan 66 r. dôchodca, Stará Kremnička

54. Slávka Kramárová PaedDr. 58 r. pedagogička. Sereď

55. Marián Vojtko Ing. 58 r. živnostník, Kamenica nad Cirochou

56. Tomáš Kucharík PaedDr. 42 r. pedagóg, Námestovo

57. Ján Sitek Ing. 59 r. obchodný riaditeľ, Podbiel

58. Eva Milučká Ing. 28 r. ekonómka, Martin

59. Milan Staňo Ing. 51 r. starosta obce. Horná Poruba

60. Miroslav Brincko Mgr. 54 r. hlavný inšpektor. BOZP Levoča

61. Mário Dinga JUDr. 45 r. právnik, Nitra

62. Jaroslav Fidrik 61 r. podnikateľ, Turčianske Teplice

63. Milan Králik 50 r. živnostník, Kysucký Lieskovec

64. Pavel Olšiak Ing. 43 r. prednosta mestského úradu, Poltár

65. Jaroslav Vaľo Ing. 54 r. technicko-hospodársky pracovník, Malčice

66. Miriama Linková Bc. 21 r. študentka. Trnava

67. Jozef Galbavý 44 r. obchodný zástupca Dolná Strehová

68. Juraj Kližan Ing. 34 r. starosta. Skačany

69. Dušan Backo Bc. 24 r. študent. Veľký Krtíš

70. Dušan Haľko 63 r. dôchodca. Žalobín

71. Milan Garaj Ing. PhD. 36 r. starosta. Obyce

72. Stanislav Haramia Ing. 51 r. poľnohospodársky inžinier, projektant Malacky

73, Vladimír Fraňo JUDr. LL.M. 38 r. advokát, Nové Mesto nad Váhom

74. Pavol Kleban Ing. 36 r. živnostník, Ľubotice

75. Ondrej Šedivý MUDr. 44 r. lekár, Nitra

76. Valter Retter 41 r. konateľ, Spišská Nová Ves

77. Dávid Demečko PaedDr. PhD. 34 r. manažér, tréner, Spišská Nová Ves

78. Miroslav Sluka Ing. MSc. 54 r. plukovník letectva v.v., Borovce

79. Ján Tulis Ing. 59 r. súkromný podnikateľ. Bytča

80. Milan Klempai Ing. 56 r podnikateľ. Dolný Kubín

81. Emil Šatan 67 r. dôchodca. Jacovce

82. Ingrid Vrkočová JUDr. 48 r. štátna zamestnankyňa. Brezová pod Bradlom

83. Ivan Ištvánffy Ing. EUR ING 43 r. geodet, Bratislava

84. Monika Gergeľová Mgr. 35 r. predsedníčka OZ, Čaňa

85. Jozef Pribocký Mgr. Ing. 29 r. administratívny pracovník, Stropkov

86. Karol Gerhát JUDr. 60 r. právnik, Topoľčany

87. Peter Zorvan Ing. PhD. 55 r. zástupca riaditeľa, Banská Štiavnica

88. Marián Krásny 36 r. živnostník, Blatná na Ostrove

89. Štefan Rehák doc. RNDr. PhD. 60 r. vedecký pracovník, Bratislava

90. Marián Andel PhDr. 65 r. dôchodca, Bratislava

91. Ivan Bubela Ing. 50 r. technický manažér, Považská Bystrica

92. Štefan Paulov MUDr. 64 r. lekár, Nitra

93. Mariana Bohačiaková Mgr. 36 r. riaditeľka CVČ, Varín

94. Dušan Macoszek Ing. 47 r. športový manažér, Zvolen

95. Ľubomír Ontkovič Ing. 47 r. živnostník, Valaliky

96. Janka Pisariková Mgr. 54 r. štátna zamestnankyňa, Madunice

97. Igor Pavúk Ing. 55 r. technik, Brezno

98. Klaudia Bertoková Ing. Mgr. 47 r. verejná zdravotníčka, Chotín

99. Zuzana Škopcová Dipl. Ing. 28 r. riaditeľka kancelárie, Stupava

100. Ján Olejník PaedDr. 60 r. riaditeľ spoločnosti, Spišská Nová Ves

101. Patrik Zvonár Bc. 39 r. finančný poradca, Horné Orešany

102. Juraj Šrámek Ing. arch. 51 r. architekt, Ružomberok

103. Martin Patoprstý Ing. 30 r. občiansky aktivista, Bratislava

104. Igor Šály Ing. 31 r. živnostník, Nová Baňa

105. Milan Čeremeta 53 r. starosta, Roškovce

106. Miroslav Magdech Bc. 29 r. bankový poradca, Považská Bystrica

107. Miroslav Ilavský 42 r. živnostník, Važec

108. Oľga Búryová Mgr. 55 r. učiteľka, Krupina

109. Mária Farkašová 48 r. starostka obce, Lula

110. Vincent Tóth PaeDr. 75 r. dôchodca, Močenok

111. Iveta Kožuchová 51 r. manažérka, Prešov

112. Vladimír Fekiač Ing. 55 r. finančný riaditeľ, Detva

113. Ľudovít Ružička 48 r. starosta, Dubová

114. Zdena Hyžáková Mgr. 49 r. prednostka obecného úradu, Púchov

115. Ladislav Hospodár Bc. 48 r. výsluhový dôchodca, Svidník

116. Jozef Horváth 41 r. konateľ spoločnosti, Košice

117. Ladislav Černák JUDr. 50 r. advokát, Maňa

118. Ľubomír Bielko 57 r. brusič, Hrádok

119. Dušan Mašlonka Ing. 47 r. konateľ spoločnosti, Veľká Lomnica

120. Milan Ďurák 24 r. živnostník, Divín

121. Ján Záhončík 50 r. podnikateľ, Borský Mikuláš

122. František Országh Mgr. 55 r. dispečer, Trenčín

123. Peter Kucharič Mgr. 44 r. podnikateľ, Skalica

124. Pavel Gavalec Ing. 37 r. terénny sociálny pracovník, Poltár

125. Ľuboš Bernát 41r. IT technik, Šarišské Michaľany

126. Eduard Pokorný Ing. 67 r. ekonóm, Bratislava

127. Mária Luprichová 50 r. starostka. Malinová

128. Martin Čanády Ing. 37 r. znalec, geodet, Turany

129. Peter Božík Ing. 56 r. konateľ spoločnosti, Nitra

130. Ján Jakubianský Mgr. 43 r. učiteľ, Jakubany

131. Eva Petrášková MUDr. 57 r. lekárka, Banská Štiavnica

132. Peter Tapšák Ing. 60 r. dôchodca, Košice

133. Eduard Hartmann 50 r. manažér, Trenčín

134. Mário Popovič PhDr. 35 r. manažér, Bardejov

135. Róbert Jamroškovič Mgr. 25 r. administratívny pracovník, Vyšná Olšava

136 Peter Hasa PhDr. 55 r. podnikateľ Trebatice

137 Rastislav Kočka 36 r. zmenový majster Horná Breznica

138. Peter Pitoňák Mgr. 45 r. starosta obce, Granč – Petrovce

139. Tomáš Cinkanič 23 r. živnostník, Snina

140. Ján Plencner 65 r. zástupca starostu, Nálepkovo

141. Marek Oršula Ing. 42 r. vedúci veľkoobchodu, Partizánske

142. Miroslav Sedláček Mgr. 43 r. hasič, Kostolné Kračany

143. Emil Dudáš 50 r. živnostník, Cejkov

144. Andrej Paluška Ing. 24 r. technik, Zlaté Moravce

145. Jozef Brtoš 51 r. podnikateľ, Bziny

146. Vlastimil Eštvan Ing. 49 r. správca budov, Košice

147. Jaroslav Kocan Ing. 56 r. riaditeľ sekcie, Humenné

148. Stanislav Gaľa Ing. 52 r. podnikateľ, Michalovce

149. Peter Hrbáň 38 r. súkromný podnikateľ, Vajkovce

150. Jaroslav Blina 52 r. starosta, Práznovce

Slovenská občianska koalícia (SKOK!)

Strany odhalili svoje najväčšie

1. Juraj Miškov PhDr. poslanec Národnej rady SR Bratislava

2. Katarína Augustinič Ing. komunálna poslankyňa Bratislava

3. Daniel Krajcer Mgr. poslanec Národnej rady SR Bratislava

4. Jozef Kollár Ing. PhD. poslanec Národnej rady SR Viničné

5. Monika Dimitriadu Mgr. pedagogička Lietavská Lúčka

6. Martin Chren Ing. ekonóm, poslanec Národnej rady SR Bratislava

7. Ján Šubák Ing. analytik Michalovce

8. Daniela Štieberová Mgr. MBA prezidentka volejbalového klubu Prešov

9. Ľubomír Parízek RNDr. pedagóg Senica

10. Pavol Balžanka Mgr. psychológ Banská Štiavnica

11. Rastislav Antala Ing. MBA športový manažér Bratislava

12. Ján Gajdoš Ing. projektový manažér Košice

13. Karol Achimský prof. RNDr. Ing. Csc. vysokoškolský profesor Žilina

14. Stanislav Michalík Ing. prezident basketbalového klubu Nitra

15. Roman Remo Ing. živnostník Trenčín

16. Ivan Pavlov doc. PaedDr. PhD. učiteľ Prešov

17. Ferndinand Vítek Mgr. riaditeľ zariadenia sociálnych služieb Nitra

18. Daniel Hudec riaditeľ spoločnosti Bratislava

19. Ľubica Navrátilová prom. mat. dôchodkyňa Bratislava

20. Peter Bodoki prednosta mestského úradu Komárno

21. Marek Nikel Ing. riaditeľ siete škôl Bacúch

22. Zoltán Rózsa doc. PhDr. PhD. vysokoškolský učiteľ Trenčín

23. Martina Fondrková Mgr. komunálna poslankyňa Bratislava

24. Jozef Móder dôchodca Košice

25. Peter Klein MUDr. MBA lekár Prešov

26. Ladislav Malík Ing. živnostník Veľký Krtíš

27. Štefan Molnár Ing. ekológ Modrany

28. Branislav Švec PaedDr. riaditeľ jazykovej školy Poprad

29. Peter Mareček Bc. manažér Senica

30. Romana Jakabová Bc. realitná maklérka Valaliky

31. Peter Illý Ing. Mgr. ekonóm, právnik Bratislava

32. Milan Benka Ing. daňový poradca, súdny znalec Bardejov

33. Roman Trnka strojár Skalica

34. Zdenka Račayová RNDr. farmaceutická zástupkyňa Košťany nad Turcom

35. Alica Dragulová PaedDr. PhD. učiteľka Prešov

36. Oto Koppan JUDr. notár Cabaj-Čápor

37. Rastislav Konečný Bc. hokejista Považská Bystrica

38. Mikuláš Pál Mgr. živnostník Banská Štiavnica

39. Michal Markotán Mgr. advokát Lučenec

40. Viera Žáčková Ing. živnostníčka Dubnica nad Váhom

41. Pavel Bednárik konateľ spoločnosti Poľný Kesov

42. Vilibald Žižak Ing. konateľ spoločnosti Košice

43. Martin Rusnák štátny zamestnanec Ružomberok

44. Michal Bartošovič Ing. Mgr. učiteľ Trnava

45. Samuel Horniak študent vysokej školy Bratislava

46. Daniel Jóna Ing. ekonóm Bratislava

47. Ján Kučera Mgr. prevádzkový montér plynovodov Trebišov

48. Leonard Lendvorský Mgr. živnostník Krupina

49. Martin Bugár Ing. konateľ spoločnosti Prievidza

50. Marek Imre Ing. riaditeľ hotela Levice

51. Boris Schubert PhDr. manažér Žilina

52. Vladimír Vlk živnostník Skalica

53. Ladislav Babuščák Mgr. sociálny pracovník Veľký Šariš

54. Vladimír Kabaňa Mgr. manažér Bernolákovo

55. Mário Khandl Mgr. obchodný manažér Bratislava

56. Igor Hlaď vodič Bardejov

57. Viera Jašková Mgr. konateľka spoločnosti Bratislava

58. Peter Holec živnostník Žilina

59. Peter Kraus Mgr. dôchodca Nitra

60. Tomáš Morávek Ing. obchodný manažér Bánovce nad Bebravou

61. Norbert Dikacz marketingový pracovník Banská Bystrica

62. Peter Jonec JUDr. živnostník Košice

63. Eva Gašparová Mgr. projektová manažérka Stará Kremnička

64. Juraj Jurkovič podnikateľ Malacky

65. Jozef Balog robotník Prešov

66. Júlia Virágová študentka vysokej školy Trnava

67. Peter Kováčik Ing. prevádzkový manažér Rakša

68. Mária Jakubcová Mgr. učiteľka materskej školy Dubnica nad Váhom

69. Zoltán Molnár Ing. dôchodca Štitáre

70. Ján Gajdoš JUDr. právnik Košice

71. Ingrid Tribulová JUDr. nezamestnaná Ruskov

72. Adriana Valentová Mgr. administratívna a marketingová pracovníčka Lutila

73. Ján Štulajter obchodný manažér Soblahov

74. Miroslav Hasznos Ing. konateľ spoločnosti Želiezovce

75. Pavol Kondrla strojár Dojč

76. Bohuslav Švanda dôchodca Juskova Voľa

77. Rastislav Kunst Mgr. riaditeľ školy Bratislava

78. Erich Korec manažér Senica

79. Miroslav Horniak konateľ spoločnosti Nitra

80. Eva Francová Ing. konzultantka Košice

81. Peter Šiška Ing. lesný inžinier Veľký Krtíš

82. Jaroslav Melicher Ing. technik Ladce

83. Natália Konopová operátorka Cerová

84. Tomáš Lukačovský Bc. študent medzinárodných vzťahov Stará Ľubovňa

85. Sven Šovčík Mgr. projektový manažér Bratislava

86. Roman Piala študent vysokej školy Žilina

87. Denisa Demko Mgr. finančná manažérka Martin

88. Martin Miškov súkromný podnikateľ Bratislava

89. Ladislav Dugas Ing. manažér Prešov

90. Monika Pláňavská operátorka Senica

91. Patrik Daniš súkromný podnikateľ Nová Dubnica

92. Peter Golian občiansky aktivista Krupina

93. Radka Tóth Mgr. ekonómka Košice

94. Veronika Abrmanová Mgr. ekonómka Dolný Ohaj

95. Ľubomír Jastráb vedúci tímu Sobotište

96. Jakub Leginus Ing. konateľ spoločnosti Habovka

97. Lucia Mlynarčíková Mgr. et Mgr. živnostníčka Lučenec

98. Milan Belko Bc. študent Hriňová

99. Pavol Bielik Ing. softvérový inžinier Trenčín

100. Ľudovít Jurčík Ing. konateľ spoločnosti Svätý Jur

101. Rudolf Žitňan Ing. manažér Košice

102. Blanka Zanvitová živnostníčka Veľký Lapáš

103. Alena Špačková Mgr. špeciálna pedagogička Nitra

104. Martin Šuhajda Ing. projektový manažér Košice

105. Štefan Oravec Mgr. živnostník Lučenec

106. Tomáš Šiko živnostník Nová Dubnica

107. Juraj Rýdzi Ing. projektový manažér Bernolákovo

108. Marianna Zuzčáková Ing. PhD. štátna zamestnankyňa Krásno nad Kysucou

109. Petra Hupianová operátorka Radošovce

110. Ľuboš Pohánka riaditeľ Levice

111. Jakub Ilavský Mgr. technický riaditeľ Trenčín

112. Milan Bučko konateľ spoločnosti Michalovce

113. Anton Remiš dôchodca Bratislava

114. Katarína Hranicová Ing. nezamestnaná Kotešová

115. Peter Hradský manažér Senica

116. Katarína Dubovská Bc. študentka vysokej školy Trnava

117. Mária Vrábliková Janičíková Mgr.art. herečka Terchová

118. Ján Rozbora dôchodca Malacky

119. Róbert Mikuláš živnostník Trebišov

120. František Jiránek konateľ spoločnosti Nitra

121. Ľuboš Vičík robotník Handlová

122. Dominik Hulka strojár Skalica

123. Katarína Tomaščíková Ing. ekonómka Žilina

124. Michal Wenzl technik Bratislava

125. Gabriel Farkas živnostník Košice

126. Ivana Stancelová JUDr. konateľka spoločnosti Galanta

127. Ľuboš Chmela vedúci výroby Komárno

128. Štefan Dorčák prevádzkový montér plynovodov Trebišov

129. Miriama Petríková študentka politológie Bratislava

130. Alena Poláková Mgr. učiteľka Čadca

131. Dušan Štrbáň strojár Holíč

132. Júlia Kostolná Ing. živnostníčka Košice

133. Róbert Ondriaš Mgr. projektový konzultant Bratislava

134. Ján Bašnár strojár Skalica

135. Ľubomír Šimášek Mgr. manažér Bratislava

136. Igor Chachaľák Ing. letecký inžinier Bratislava

137. Michal Muránsky administratívny pracovník Bratislava

138. Miroslav Studenič Ing. ekonóm Bratislava

139. Tomáš Benkovič Mgr. manažér Most pri Bratislave

140. Filip Libuša asistent predaja Malacky

141. František Vlček manažér prevázky Bratislava

142. Emil Hurta vedúci prevádzky Bratislava

143. Radovan Čechovič technický pracovník Bratislava

144. Matej Vlček Mgr. obchodno-technický zástupca Bratislava

145. Ivan Cifranič prevádzkový montér plynovodov Trebišov

146. Radovan Mačuga Ing. Mgr. manažér Košice

147. Vladimír Palenčár referent Valaliky

148. Jozef Spodniak Ing. konateľ spoločnosti Košice

149. Dominika Kiral Vargová špeditérka Košice

150. Marian Hurík Mgr. konateľ spoločnosti Bitarová

SME RODINA - Boris Kollár

Strany odhalili svoje najväčšie

1.

Boris

Kollár

Mgr.

 

podnikateľ

2.

Milan

Krajniak

Bc.

 

vydavateľ

3.

Martina

Šimkovičová

PaedDr.

 

novinárka

4.

Peter

Marček

   

predseda predstavenstva

5.

Petra

Krištúfková

   

manažérka

6.

Peter

Pčolinský

Mgr.

 

občiansky aktivista

7.

Rastislav

Holúbek

   

podnikateľ

8.

Peter

Štarchoň

prof. Mgr.

 

prodekan

9.

Ľudovít

Goga

Ing.

 

podnikateľ

10.

Zuzana

Šebová

Ing.

 

ekonómka

11.

Adriana

Pčolinská

doc. PaedDr.

 

vysokoškolská pedagogička

12.

Michal

Hynek

Mgr.

 

zástupca primátora

13.

Roman

Malovec

   

živnostník

14.

Matúš

Višňovský

Bc.

 

manažér v cestovnom ruchu

15.

Dávid

Tarčák

JUDr.

 

právnik

16.

Oskar

Dobrovodský

   

strojár

17.

Gizela

Kevélyová

   

manažérka

18.

Andrej

Porázik

   

živnostník

19.

Peter

Pavelko

Mgr.

 

ekológ

20.

Janka

Krausová

   

podnikateľka

21.

Mária

Kubová

Mgr.

 

špeciálna pedagogička

22.

Filip

Mlynarčík

   

zlatník – klenotník

23.

Roman

Šmida

   

manažér cestovného ruchu

24.

Eva

Hudecová

   

politologička

25.

Martin

Dzielavský

Mgr.

 

manažér

26.

Miloslav

Hrádek

JUDr. Mgr.

 

manažér

27.

Radovan

Mičunek

RNDr. Ing. Mgr.

 

starosta

28.

Róbert

Mamčak

   

živnostník

29.

Ľubica

Murínová

Mgr.

 

konzultantka

30.

Oľga

Nováková

Mgr.

 

manažérka

31.

Július

Chovanec

   

podnikateľ

32.

Pavol

Augustín

   

riaditeľ

           

33.

Viliam

Kandra

   

kameraman

34.

Silvia

Hricková

Mgr.

 

občianska aktivistka

35.

Peter

Mudroch

   

odborný poradca

36.

Alexander

Sűtö

Mgr.

 

štátny zamestnanec

37.

Ján

Marcin

Ing.

 

obchodný zástupca

38.

Vlasta

Hriníková

Ing.

 

ekonómka

39.

Regan

Belovič

MUDr. Mgr.

 

lekár

40.

Filip

Farka

Mgr.

 

marketingový manažér

41.

Ľubomír

Malák

   

podnikateľ

42.

Michal

Hesoun

   

podnikateľ

43.

Lenka

Hierzer Štiber

Bc.

 

podnikateľka

44.

Martin

Malatin

   

manažér prevádzky

45.

Rastislav

Šaling

MUDr.

 

lekár

46.

Miloš

Kučera

Ing.

 

manažér

47.

Kornélia

Kemencká

   

obchodná zástupkyňa

48.

Vladimír

Omasta

JUDr.

 

podnikateľ, mediátor

49.

Tomáš

Kahan

Bc.

 

živnostník

50.

Henrieta

Minichová

   

matka na materskej dovolenke

51.

Veronika

Tomíková

Mgr.

 

obchodná referentka

52.

Jaroslav

Karahuta

MVDr.

 

podnikateľ

53.

Martina

Lišková

   

poštárka

54.

Július

Györy

   

manažér

55.

Andrej

Vaško

JUDr.

 

právnik

56.

Josef

Vašuta

   

podnikateľ

57.

Peter

Ďurikovič

   

konateľ spoločnosti

58.

Peter

Varga

   

živnostník

59.

Ján

Paško

Mgr.

 

manažér

60.

Miloslav

Hetteš

doc. RNDr.

 

vysokoškolský pedagóg

61.

Vladimíra

Hanicová

Mgr.

 

obchodníčka

62.

Ľuba

Marková

Mgr.

 

odborná referentka

63.

Martin

Rusnák

   

výtvarník

64.

Marek

Daniš

Bc.

 

manažér predaja

65.

Pavol

Doktor

   

živnostník

66.

Andrea

Krajčiová

Bc.

 

profesionálny rodič

67.

Andrej

Roman

   

obchodno – technický manažér

68.

Silvia

Pintérová

Mgr.

 

manažérka

69.

Jakub

Tinka

   

umelec

70.

Róbert

Rozgoň

Ing.

 

country manažér

71.

Marcela

Sarkocyová

PhDr.

 

oblastná riaditeľka

72.

Katarína

Poláčková

   

grafička

73.

Lambert

Kajanovič

   

nezamestnaný

74.

Michal

Vicáň

Bc.

 

projektový manažér

75.

Gabriela

Fiedorová

Bc.

 

pracovníčka marketingu

           

76.

Miroslav

Klobušický

Bc.

 

pracovník SBS

77.

Radoslav

Balický

   

doručovateľ

78.

Peter

Socha

   

konateľ spoločnosti

79.

Juraj

Mikler

Ing.

 

živnostník

80.

Boris

Kuzmický

Bc.

 

podnikateľ

81.

Dalibor

Kravárik

   

manažér

82.

Roman

Živojinov

   

podnikateľ

83.

Peter

Hricko

Bc.

 

športovec

84.

Igor

Hurčík

   

dôchodca

85.

Dušan

Božek

Mgr.

 

podnikateľ

86.

Andrea

Čajkovičová

   

živnostníčka

87.

Dušan

Daxner

   

oblastný manažér

88.

Róbert

Láska

   

študent VŠ

89.

Karol

Hanic

Ing.

 

ekonóm

90.

Patrik

Svediak

Mgr.

 

podnikateľ

91.

Tomáš

Lonc

Ing.

 

manažér

92.

Adriana

Kovácsová

Mgr.

 

odborná referentka

93.

Dalibor

Steindl

Ing.

 

projektový manažér

94.

Patrik

Polakovič

   

podnikateľ

95.

Peter

Nagy

BA.

 

podnikateľ

96.

Ingrid

Janotková

Mgr.

 

psychoterapeutka

97.

Jozef

Leško

   

podnikateľ

98.

Libuša

Valúchová

PaedDr.

 

riaditeľka CVČ

99.

Eduard

Moravčík

Ing.

 

manažér

100.

Miroslav

Bauer

Ing.

 

živnostník

101.

Andrea

Darnadiová

   

hlavná účtovníčka

102.

Peter

Šutlák

   

podnikateľ

103.

Ľuboš

Drgáň

   

obchodný zástupca

104.

Milan

Remenár

Ing.

 

IT expert

105.

Peter

Kunc

   

podnikateľ

106.

Martin

Bradáč

Bc.

 

manažér predaja

107.

Martin

Červenka

   

podnikateľ

108.

Milan

Molnár

Mgr.

 

riaditeľ ZŠ

109.

Štefan

Kevély

   

opatrovateľ

110.

Zuzana

Mrkávková

Ing.

 

ekonómka

111.

František

Reiner

   

hudobník

112.

Marek

Gliganič

   

živnostník

113.

Nataša

Bittnerová

Ing.

 

podnikateľka

114.

Jana

Demčíková

Mgr.

 

živnostníčka

115.

Erika

Theodorakakuová

   

oblastná manažérka

116.

Ján

Polomský

   

podnikateľ

117.

Juraj

Ivanička

Ing.

 

živnostník

118.

Milan

Vetrák

   

pracovník SBS

           

119.

Patrik

Pavuk

Ing.

 

technický inžinier

120.

Zuzana

Šimová

   

predavačka

121.

Ľuboš

Šuca

   

živnostník

122.

Janka

Petriková

Mgr.

 

nezamestnaná

123.

Roman

Štefánik

   

živnostník

124.

Zlatica

Bocchini

Ing.

 

obchodný manažér

125.

Helena

Ufnárová

Mgr.

 

pôrodná asistentka

126.

Barbora

Slezáková

   

manažérka

127.

Anna

Marťaková

   

invalidná dôchodkyňa

128.

Marcel

Šejvl

Mgr.

 

vedúci oddelenia

129.

Marek

Zemko

   

manažér

130.

Marián

Oravec

Ing.

 

samostatne hospodáriaci roľník

131.

Viera

Paľovčíková

   

manažérka prevádzky

132.

Milan

Hulvej

   

účtovník

133.

František

Kmec

   

bezpečnostný technik

134.

Richard

Rosival

   

mestský policajt

135.

Róbert

Husár

   

živnostník

136.

Branislav

Petrík

   

manažér maloobchodu

137.

Andrej

Michňák

   

živnostník

138.

Ján

Jedinák

   

programátor

139.

Ján

Kalafús

Bc.

 

živnostník

140.

Ľuboslav

Chvasta

   

živnostník

141.

František

Štofík

   

podnikateľ

142.

Ondrej

Štefik

Ing.

 

štátny zamestnanec

143.

František

Maslo

   

obchodný reprezentant

144.

Jaroslav

Kolibík

   

hasič – záchranár

145.

Roman

Frankovský

Ing.

 

interný audítor

146.

Vladimír

Melicher

   

podnikateľ

147.

Rastislav

Kveták

Ing.

 

manažér

148.

Naďa

Čičáková

   

živnostníčka

149.

Ján

Dzurik

   

podnikateľ

150.

Juraj

Vavrík

RNDr.

 

analytik

SMER - sociálna demokracia

Strany odhalili svoje najväčšie

1.    Robert Fico, predseda vlády SR, Bratislava

2.    Robert Kaliňák, podpredseda vlády a minister, Bratislava

3.    Peter Pellegrini, predseda NR SR, Banská Bystrica

4.    Peter Kažimír, podpredseda vlády a minister, Bratislava

5.    Marek Maďarič, minister, Ivanka pri Dunaji

6.    Peter Žiga, minister, Košice

7.    Miroslav Lajčák, podpredseda vlády a minister, Bratislava

8.    Richard Raši, poslanec NR SR, primátor, Košice

9.    Ján Počiatek, minister, Bratislava

10.  Ján Richter, minister, Nitra

11.  Juraj Blanár, poslanec NR SR, predseda ŽSK, Žilina

12.  Martin Glváč, minister, Bratislava

13.  Jaroslav Baška, poslanec NR SR, Dohňany

14.  Jana Laššáková, podpredsedníčka NR SR, Vlkanová

15.  Ľubomír Vážny, podpredseda vlády SR, Banská Bystrica

16.  Ľubomír Jahnátek, minister, Nitrianske Hrnčiarovce

17.  Peter Chudík, predseda Prešovského samosprávneho kraja, Záborské

18.  Tibor Glenda, poslanec NR SR, Alekšince

19.  Stanislav Kubánek, poslanec NR SR, Prešov

20.  Vladimír Faič, poslanec NR SR, Prašice

21.  Dušan Čaplovič, poslanec NR SR, Bratislava

22.  Ján Podmanický, poslanec NR SR, starosta, Stará Bystrica

23.  Viktor Stromček, štátny tajomník, Bratislava

24.  Róbert Madej, poslanec NR SR, Bratislava

25.  Erik Tomáš, riaditeľ, Bratislava

26.  Miroslav Číž, podpredseda NR SR, Štiavnické Bane

27.  Igor Federič, vedúci úradu vlády, Bratislava

28.  Igor Choma, poslanec NR SR, primátor, Žilina

29.  Denisa Saková, vedúca služobného úradu, Bratislava

30.  Dušan Galis, poslanec NR SR, Bratislava

31.  Marián Saloň, štátny tajomník, Stará Ľubovňa

32.  Pavol Pavlis, poslanec NR SR, Pezinok

33.  Ladislav Kamenický, poslanec NR SR, Bratislava

34.  Dušan Muňko, poslanec NR SR, Bratislava

35.  Maroš Kondrót, poslanec NR SR, Bratislava

36.  Dušan Jarjabek, poslanec NR SR, Bratislava

37.  Jozef Valocký, poslanec NR SR, Galanta

38.  Ľuboš Blaha, poslanec NR SR, Bratislava

39.  Ľubomír Petrák, poslanec NR SR, starosta, Hurbanova Ves

40.  Róbert Puci, poslanec NR SR, Trebišov

41.  Ľubomír Želiezka, poslanec NR SR, Bánovce nad Bebravou

42.  Vladimír Matejička, poslanec NR SR, Komárno

43.  Ján Senko, poslanec NR SR, Očová

44.  Jana Vaľová, poslankyňa NR SR, primátorka, Humenné

45.  Dušan Bublavý, poslanec NR SR, Častkovce

46.  Monika Jankovská, štátna tajomníčka, Trenčín

47.  Vojtech Ferencz, štátny tajomník, Bohdanovce

48.  Branislav Ondruš, štátny tajomník, Bratislava

49.  Jozef Burian, štátny tajomník, Košice

50.  Jozef Buček, štátny tajomník, Košice

51.  Emil Ďurovčík, podpredseda Košického samosprávneho kraja, Sliepkovce

52.  Pavol Goga, poslanec NR SR, Topoľčany

53.  Ján Kvorka, manažér, Blatnica

54.  Mária Janíková, poslankyňa NR SR, Partizánske

55.  Peter Šuca, poslanec NR SR, Nová Lesná

56.  Boris Susko, poslanec NR SR, Ivanka pri Dunaji

57.  Rastislav Chovanec, štátny tajomník, Bratislava

58.  Michal Bagačka, poslanec NR SR, primátor, Hnúšťa

59.  Augustín Hambálek, poslanec NR SR, Trnava

60.  Peter Náhlik, poslanec NR SR, Trnava

61.  Oľga Nachtmannová, poslankyňa NR SR, Bratislava

62.  Marián Kéry, poslanec NR SR, Červený Hrádok

63.  Mikuláš Krajkovič, poslanec NR SR, Vápeník

64.  Milan Panáček, poslanec NR SR, Dohňany

65.  Vladimír Baláž, poslanec NR SR, Banská Bystrica

66.  Jozef Ježík, poslanec NR SR, Zvolen

67.  Martin Nemky, zástupca primátora, Nitra

68.  Milan Mojš, poslanec NR SR, Likavka

69.  Ladislav Andreánsky, poslanec NR SR, Liptovský Hrádok

70.  Darina Gabániová, poslankyňa NR SR, Čataj

71.  Ľuboš Martinák, poslanec NR SR, Medzilaborce

72.  Viliam Jasaň, poslanec NR SR, Bratislava

73.  Ivan Varga, poslanec NR SR, Hlohovec

74.  Marek Mitterpák, vedúci odboru Košického samosprávneho kraja, Košice

75.  Peter Fitz, poslanec NR SR, Šenkvice

76.  Štefan Gašparovič, poslanec NR SR, Slovenský Grob

77.  Marián Záhumenský, poslanec NR SR, Dvory nad Žitavou

78.  Jaroslav Demian, poslanec NR SR, Brezno

79.  Bibiána Riapošová, poslankyňa NR SR, Bratislava

80.  Lea Grečková, poslankyňa NR SR, Spišská Nová Ves

81.  Juraj Gedra, právnik, Kežmarok

82.  Andrej Kolesík, poslanec NR SR, Bratislava

83.  Peter Kalivoda, ekonomický riaditeľ, Plavecký Štvrtok

84.  Emília Müllerová, poslankyňa NR SR, Kremnica

85.  Milan Géci, poslanec NR SR, Košice

86.  Viera Kučerová, poslankyňa NR SR, Holíč

87.  Eva Hufková, poslankyňa NR SR, Horná Štubňa

88.  Peter Marušinec, primátor, Nová Dubnica

89.  Magda Košútová, poslankyňa NR SR, Trenčín

90.  Viliam Holeva, poslanec NR SR, Bardejov

91.  Tibor Lebocký, poslanec NR SR, Budča

92.  Milan Halúz, poslanec NR SR, Levice

93.  Vladislav Petráš, poslanec NR SR, Turá Lúka

94.  Slavomír Drozd, dizajnér, Bratislava

95.  Rastislav Čepák, poslanec NR SR, starosta, Košecké Podhradie

96.  Marián Kovačócy, poslanec NR SR, Trnava

97.  František Petro, poslanec NR SR, Ploské

98.  Otto Brixi, poslanec NR SR, Košice

99.  Miroslav Čellár, poradca podpredsedu NR SR, Banská Bystrica

100. Antonín Cicoň, lesný inžinier, Smolník

101. Ján Babič, poslanec NR SR, Rožňava

102. Michal Lukša, poslanec NR SR, Snina

103. Jozef Andrejčák, starosta, Košice

104. Viera Šedivcová, poslankyňa NR SR, Žarnovica

105. Štefan Hreha, poslanec NR SR, Vranov nad Topľou

106. Ján Zvonár, lekár, Bratislava

107. Viera Mazúrová, poslankyňa NR SR, Oravská Lesná

108. Peter Gaži, poslanec NR SR, Spišská Belá

109. Svetlana Pavlovičová, poslankyňa NR SR, Prešov

110. Radko Gavliak, riaditeľ, Prievidza

111. Vladimír Macášek, prednosta okresného úradu, Kysucké Nové Mesto

112. Peter Obrimčák, lekár, Stropkov

113. Ján Račák, riaditeľ, Brezno

114. Tomáš Alscher, ekonomický námestník, Bratislava

115. František Mrázik, živnostník, Žihárec

116. Igor Nicák, prednosta okresného úradu, Piešťany

117. Iveta Hanulíková, ekonómka, Bratislava

118. Ján Hrubý, zástupca generálneho riaditeľa, Trnava

119. Juraj Gerlici, riaditeľ  Úradu TSK, Trenčín

120. Ľubomír Bláha, prednosta okresného úradu, Dolný Kubín

121. Vladimír Jánošík, primátor, Lipany

122. Branislav Hámorník, prednosta okresného úradu, Lučenec

123. Helena Bohátová, prednostka okresného úradu, Nové Zámky

124. Tomáš Kučera, asistent poslanca NR SR, Trnava

125. Katarína Jankacká, riaditeľka ÚPSVaR, Považská Bystrica

126. Marián Múdry, podnikateľ, Bytča

127. Peter Sokol, prednosta okresného úradu, Stará Ľubovňa

128. Andrea Žiaková, prednostka okresného úradu, Žiar nad Hronom

129. Martin Lidaj, zástupca primátora, Senica-Sotina

130. Ľubomír Haško, živnostník, Veľký Krtíš

131. Kvetoslava Hejbalová, viceprimátorka, Nové Mesto nad Váhom

132. Dušan Petrík, manažér - energetik, Žilina

133. Ľubomír Komara, verejná služba, Levoča

134. Július Laššan, starosta, Mokrá Lúka

135. Zita Koprdová, prednostka okresného úradu, Hosťovce

136. Milan Berec, starosta, Trenčianska Teplá

137. Matúš Šutaj - Eštok, riaditeľ, Budkovce

138. Ladislav Bódi, zástupca primátora, Detva

139. Marián Siekela, riaditeľ, Krupina

140. Marek Illéš, prednosta okresného úradu, Nitra

141. Jozef Žilík, riaditeľ - manažér, Poltár

142. Silvia Púčiková, učiteľka, Trstená

143. Martina Gašparová, asistentka poslanca NR SR, Levice

144. Janka Krahulíková, riaditeľka ÚPSVaR, Topoľčany

145. Marta Gubrická, prednostka okresného úradu, Trnava

146. Jana Malinková, poradkyňa predsedu NR SR, Topoľčany

147. Alexander Daško, riaditeľ, Banská Bystrica

148. Ján Elzer, starosta, Kamenica nad Hronom

149. Júlia Gálová, prednostka okresného úradu, Galanta

150. Martin Lukačovič, právnik, Prievidza

Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja

József Berényi

1 József Berényi Mgr. podpredseda Trnavského samosprávneho kraja Dolné Saliby

2 Gyula Bárdos Mgr. pedagóg Senec

3 Iván Farkas Ing. starosta Mužla

4 József Menyhárt PaedDr. PhD. vysokoškolský pedagóg VrakúĨ

5 István Samu Mgr. učiteľ Kolárovo

6 Krisztián Forró konate Veľká Mača

7 László Köteles Ing. bezpečnostný inžinier Moldava nad Bodvou

8 Ferenc Auxt podnikateľ Rimavská Sobota

9 Örs Orosz Mgr. geograf, projektový manažér Moča

10 Zoltán Cziprusz Ing. stavebný inžinier Rimavská Sobota

11 Beáta Kiss PaedDr. riaditeľka školy Nýrovce

12 Zoltán Ilko Mgr. projektový koordinátor, manažér Leles

13 Gabriella Németh PhDr. podpredsedníčka VÚC Senec

14 Imre Knirs PhDr. zástupca primátora Komárno

15 László Szabó zástupca primátora, riaditeľ školy Dunajská Streda

16 Attila Karaffa pedagóg Dunajská Streda

17 Péter Īry Mgr. starosta Štvrtok na Ostrove

18 Ildikó Kīrösiová Mgr. advokátka Tešedíkovo

19 Pál Zachar Ing. inžinier informatiky Šahy

20 Dávid Nagy JUDr. advokát Nové Zámky

21 Tihamér Gyarmati Ing. poslanec VÚC Svätý Peter

22 Ildikó Basternáková Mgr. primátorka Hurbanovo

23 Olga Szabó JUDr. starostka Patince

24 Péter Csúsz Mgr. učiteľ Lučenec

25 Beáta Beke redaktorka BohúĨovo

26 Eva Balázsová Mgr. riaditeľka školy Veľký Krtíš

27 Gábor Mihók Mgr. ekonóm Veľké Kapušany

28 János Deák Ing. poľnohospodár Tornaľa

29 Zoltán Bóna študent Bátorove Kosihy

30 Tibor Varga okresný tajomník Kapušianske Kľačany

31 Jozef Filipko Ing. kontrolór Košice

32 Tibor Beke Ing. chemický inžinier Bratislava

33 Lajos Ladányi informatik, riaditeľ kultúrneho inštitútu Klasov

34 Csaba Orosz zástupca primátora Šamorín

35 Ladislav Polák Ing. starosta Okoč

36 István Domin Bc. starosta Iža

37 Valéria Geri Mgr. starostka Nová Vieska

38 Gergely Agócs Mgr. politológ Kráľov Brod

39 Peter Köpöncei Ing. odborný radca Plášĵovce

40 Juraj Nagy kultúrny referent Krásnohorská Dlhá Lúka

41 Csaba Furik starosta Malý Horeš

42 Peter Juhász MUDr. chirurg Rimavská Sobota

43 László Bacsó Bc. starosta Topoľníky

44 Ákos Horony Mgr.art.,dr.jur. právnik Dunajská Streda

45 Tímea Bögi Mgr. pedagogička Čiližská RadvaĨ

46 Norbert Becse PaedDr. pedagóg Nesvady

47 Tibor Dolník Mgr. pedagóg Bátorove Kosihy

48 Tibor Farkas Ing. konateľ spoločnosti Dvory nad Žitavou

49 László Fekete Ing. strojný inžinier Štúrovo

50 József Pócsik Mgr. obchodný agent Čechynce

51 Ladislav Rigó Ing. zástupca primátora Rimavská Sobota

52 Štefan Pusztai Mgr. obchodno-technický manažér Čierna Voda

53 Dezsī Pálffy Mgr. riaditeľ školy Šahy

54 Adrianna Gergely Papp Mgr. starostka Debraė

55 Adriana Žiačková Mgr. riaditeľka ZŠ Žihárec

56 Viktor Végsī MVDr. veterinár RožĨava

57 Zsuzsanna Szvorák Mgr. stredoškolská profesorka Fiľakovo

58 Attila Barkó Ing. technik Veľké Kapušany

59 Márk Czibulya Mgr. pedagóg Balog nad Ipľom

60 Ottó Szabó športový riaditeľ Povoda

61 Ildikó Dúlová manažérka Košice

62 Lívia Cseszkó asistentka primátora Tornaľa

63 Tünde Neszméri Mgr. redaktorka Nová Dedinka

64 Tamás Iván študent Moldava nad Bodvou

65 Michal Brogyányi podnikateľ Bratislava

66 Zoltán Šonkoľ Mgr. pedagóg, riaditeľ školy Žirany

67 Olivér Stercel vnútorný obchodný manažér prevádzky Zlaté Klasy

68 Anikó Nagy Ing. prednostka obecného úradu Gabčíkovo

69 Ildikó Bauer Mgr. podnikateľka Šamorín

70 Gabriel Bárdos primátor Šamorín

71 Árpád Horváth primátor Kolárovo

72 Miklós Viola MUDr. lekár Kolárovo

73 Béla Hajtman PhDr. riaditeľ školy BardoĨovo

74 Zoltán Környi pedagóg Štúrovo

75 Dénes Pósa Ing. technik požiarnej ochrany Radnovce

76 János Marsall Mgr. riaditeľ gymnázia Galanta

77 Zita Cseri Bc. starostka Veľké Ludince

78 József Kopasz starosta Veľké Trakany

79 František Botka Ing. vedúci mestského kultúrneho strediska Šaľa

80 Alica Koľveková Ing. stredoškolská učiteľka odborných predmetov Lipovník

81 Zoltán Marcinkó Mgr. učiteľ Belina

82 Lýdia Czapová Bc. starostka Maĵovské Vojkovce

83 Lóránt Gömöry Ing. poľnohospodársky inžinier Vinica

84 István Zachariaš Ing. podpredseda KSK Moldava nad Bodvou

85 Štefan Oravecz obrábač kovov Polina

86 Ladislav Gujber Ing. starosta Hrubý Šúr

87 Ladislav Dudás Ing. chemický inžinier Bratislava

88 Alexander Néveri Ing. podnikateľ Veľký Meder

89 Marian Soóky PaedDr. pedagóg Veľký Meder

90 Ernest Tóth podnikateľ Veľké Dvorníky

91 Lajos Csonka Ing. riaditeľ spoločnosti Komárno

92 Rozália Szalay Ing. starostka Klížska Nemá

93 János Bób Ing. starosta Zemné

94 Gabriel Tóth elektrotechnik Chľaba

95 Zuzana Szamosová Ing. finančná špecialistka Hajnáčka

96 Katalin Bózsing Mgr. právnička Veľké Úľany

97 Zsuzsanna Szarka Mgr. módna návrhárka Trstice

98 Mária Szuperák PaedDr. pedagogička Kráľovský Chlmec

99 Adrián Szaniszló Mgr. manažér technologických zariadení Plešivec

100 Szilárd Somogyi vedúci redaktor Dunajská Streda

101 Norbert Gábor vydavateľ novín Holice

102 Kinga Faklenová finančná poradkyĨa Dunajská Streda

103 Ladislav Kormos aktivista Kamenica nad Hronom

104 Henrieta Vargová Mgr. pedagogička, žurnalistka Šávoľ

105 Michal Hangácsi finančný agent Nižný Lánec

106 Anikó Korčoková podnikateľka Kosihy nad Ipľom

107 Péter Óváry Mgr. stredoškolský učiteľ Šamorín

108 Gábor Veres PaedDr. stredoškolský učiteľ Šamorín

109 János Méry Mgr. doktorand Šamorín

110 Ferenc Fekete Ing. podnikateľ Komárno

111 Gergely Finta Mgr. vychovávatel' Kravany nad Dunajom

112 Péter Nagy Ing. ekonóm Nové Zámky

113 Mikuláš Csirmaz Ing. ekonóm Rimavská Sobota

114 Tibor Csenger Ing. konateľ spoločnosti Želiezovce

115 Ákos Csonka Mgr. pedagóg Želiezovce

116 László Farkas vedúci hospodárskeho dvora Leles

117 Štefan Horváth špecializovaný mechanik Hrhov

118 Ladislav Kocsis ekonóm Veľký Kamenec

119 Éva Bognár MUDr. lekárka Dunajská Streda

120 Zoltán Hájos JUDr. primátor, advokát Dunajská Streda

121 Zoltán Novota tréner Dunajská Streda

122 Peter Ertl vedúci supermarketu Komárno

123 Mikuláš Szalai prevádzkár Chotín

124 Tibor Dobai Ing. ekonomický riaditeľ Komoča

125 Zoltán Bán Ing. elektroinžinier Rimavská Sobota

126 Attila Takács PaedDr. PhDr. riaditeľ Sládkovičovo

127 Eugen Wirth Ing. manažér Levice

128 Viktória Leco Bajzák PaedDr. pedagogička Veľké Trakany

129 Pavel Élesztīs Prof., Ing. CSc. univerzitný profesor Šamorín

130 Tibor Pogány Ing. elektroinžinier Šamorín

131 Tomáš Lakatoš viazaný finančný agent Dunajská Streda

132 Mária Czuczor starostka Andovce

133 Enikī Mag Fodor referentka Husiná

134 Tamás Zupko manažér Vozokany

135 Zoltán Oros optometrista Šahy

136 Michal Tóth športový manažér Nové Zámky

137 Július Agócs starosta Gemerský Jablonec

138 Magdaléna Hrbácsek PaedDr. Phd. vysokoškolská pedagogička Veľká Mača

139 Attila Farkas Mgr. terénny sociálny pracovník Keĵ

140 Juraj Gulyás Ing. konateľ spoločnosti Dubník

141 Zoltán Urbán Bc. podnikateľ Levice

142 Géza Szimkó súkromný podnikateľ Kráľovský Chlmec

143 Ferdinand Szalay strojný technik Váhovce

144 Attila Zsapka Ing. hudobník Dvory nad Žitavou

145 Imre Vadkerti spevák Kolárovo

146 Iván Fenes Bc. primátor Gabčíkovo

147 Béla Hrubík, elektrotechnik, Vinica

148 László Miklós, Dr.h.c. Prof.RNDr. DrSc. univerzitný profesor, Kyselica

149 Edit Bauer, Ing. CSc. ekonómka-sociologička, Šamorín

150 Béla Halász, Ing. stavebný inžinier, Kolárovo

ŠANCA

Eva Babitzová

1. Mgr. Eva Babitzová, predsedníčka strany, manažérka, Bratislava 49 r.

2. MUDr. Viliam Novotný MPH lekár, poslanec NR SR, Košice, 42 r.

3. Mgr. Stanislav Horník primátor, Hriňová, 40 r.

4. Ing. Jaroslava Lukačovičová, podnikateľka, odborníčka na dane, Banská Bystrica, 40 r.

5. Ing. Szilárd Both, manažér, Šamorín, 53 r.

6. RNDr. Jozef Mertan, riaditeľ spoločnosti, Trenčín, 57 r.

7. Mgr. Daniel Balko politológ, historik, Nitra, 44 r.

8. RNDr. Ing. Emil Petrvalský CSc. biofyzik, elektrotechnický inžinier, Košice, 57 r.

9. Ondrej Snopko, starosta obce, Hiadeľ, 36 r.

10. Ing. František Oľha, pedagóg, výrobný riaditeľ, Prešov, 45 r.

11. Ing. Pavol Petrovič, podnikateľ, Bratislava, 51 r.

12. Ing. Jozef Repaský, technik, Liptovský Mikuláš, 58 r.

13. PhDr. Ján Berceli, podnikateľ, Kútniky – Töböréte,  35 r.

14. Ing. Iveta Kijevská, ekonómka, Košice, 52 r.

15. Ing. Michal Vráb, starosta obce, Podkonice, 34 r.

16. Marian Keruľ, manažér, Margecany, 51 r.

17. Mgr. Roman Lukáč, projektový manažér, Pezinok, 41 r.

18. Bc. Peter Orvoš, obchodný zástupca, Nové Zámky, 29 r.

19. Ing. Pavel Požoni, manažér, Žilina, 59 r.

20. Peter Novoveský, bezpečnostný pracovník, Trnava, 64 r.

21. Ing. Vladislav Oravec, manažér, Bojnice, 55 r.

22. Mgr. Matej Šarocký, starosta obce, Michalovce, 31 r.

23. Ing. Štefan Schnitzer, prednosta Mestského úradu, Zvolen, 45 r.

24. Marek Košuda, konateľ spoločnosti, Ondavské Matiašovce, 37 r.

25. Erik Trella, podnikateľ, Somotor, 30 r.

26. Viera Gondová, zdravotná sestra Hriňová 32

27. Mgr. Peter Barančik učiteľ, manažér, Pichne, 46 r.

28. Mgr. Radovan Balogh, podnikateľ, Bernolákovo, 36 r.

29. Ing. Ivan Murín, ekonóm, Levice, 51 r.

30. Ing. Ľubomír Mičúch, výsluhový dôchodca, Hlboké nad Váhom, 59 r.

31. Štefan Buránsky, podnikateľ, Šaštín – Stráže, 44 r.

32. Šimon Henčel, podnikateľ, Trenčín, 60 r.

33. Ján Vrabeľ, podnikateľ, Gelnica, 30 r.

34. Mauricio Espinosa, marketingový pracovník, Krupina, 27 r.

35. Ing. Peter Labanc, servisný technik, Jabloň, 26 r.

36 Mgr. Milan Smižanský, výkonný riaditeľ firmy, Odorín, 37 r.

37 Mgr. Darina Antolíková, sociálna pracovníčka, Nenince, 42 r.

38. Jaroslava Novotná, účtovníčka, Jarovnice, 42 r.

39. Ing. Alžbeta Rigáňová CSc., domáca, Bratislava, 56 r.

40. Ing. Michal Gajdoš, regionálny riaditeľ spoločnosti, Nitra, 34 r.

41. Ing. Ondrej Potančok, dôchodca, Martin, 65 r.

42. Marian Bölcs, konateľ firmy, Šamorín, 39 r.

43. Ing. Patrik Anina, podnikateľ, Trenčín, 44 r.

44. Jozef Krešák, vodič, Seňa, 51 r.

45. Jaroslav Nemčík, konateľ firmy, Hliník nad Hronom, 43 r.

46. Ivana Avdijová, vedúca úseku predajne, Humenné,  41 r.

47. Ing. Juraj Cap, manažér, Košice, 35 r.

48. Ján Iždinský, riaditeľ spoločnosti, Poltár, 41 r.

49. Mgr. Zlatica Horvátová, učiteľka MŠ, Koškovce, 41 r.

50. Mgr. Alexander Held, učiteľ, Modra, 39  r.

51. Ivan Dobrotka, účtovník, Klasov, 50 r.

52. Mgr. Marián Fúrik, zamestnanec mestského úradu, Čadca, 62 r.

53. PhDr. Renáta Klauková, riaditeľka pobočky banky, Dunajská Streda, 40 r.

54. Juraj Holubek, antikvariátnik, Trenčín, 43 r.

55. Ing. Viktória Kozelová, podnikateľka, Košice, 37 r.

56. Mgr. Ľubomír Straka, starosta obce, Korytárky, 46 r.

57. Mgr. Jana Ignaciková, podnikateľka v cestovnom ruchu, Poprad, 37 r.

58. JUDr. Miroslav Vidovenec, advokát, Michalovce, 41 r.

59. Erika Lamperová, novinárka, podnikateľka, Slovenská Ľupča, 46 r.

60. Peter Kríž, výrobný operátor, Prešov, 55 r.

61. Mgr. Marek Farkaš, oblastný obchodný riaditeľ, Bernolákovo, 34 r.

62. MUDr. Martin Ševčík, všeobecný lekár, Nitra, 45 r.

63. Ing. Peter Lučivňák, stavbyvedúci, Zákamenné, 36 r.

64. Peter Alföldi, podnikateľ, Kútniky, 39 r.

65. Ing. Eva Oravcová, ekonómka, Bojnice, 54 r.

66. Mgr. Ing Peter Hajdú, obchodný zástupca, Košice, 28 r.

67. JUDr. Martina Meszáros Bariaková, advokátka, Zvolen, 36 r.

68. Ján Laco, elektrotechnik, Vranov nad Topľou, 63 r.

69. MVDr. Ján Hromaník, úradný veterinárny lekár, Michalovce, 60 r.

70. Bc. Dominika Krnáčová, študentka VŠ, Bzovík, 27 r.

71. Slavko Ondo, živnostník, Vranov nad Topľou, 39 r.

72. Mgr. Art. Jana Večerná, marketingový manažér, Bratislava, 32 r.

73. Mgr. Michaela Ambrúsová, politologička, Šurany, 26 r.

74. Bc. Marta Cyprichová, technicko-hospodársky pracovník, Svrčinovec, 50 r.

75. Bc. Dávid Kaščák, študent VŠ, Malé Dvorníky, 24 r.

76. Bc. Ján Mikuš, podnikateľ, Trenčín, 32 r.

77. Katarína Metzgerová, technička, Košice, 49 r.

78. Bc. Matej Baňas, živnostnik, Dúbrava, 25 r.

79. Mgr. Iveta Golmicová, učiteľka, Michalovce, 54 r.

80. Mgr. Miroslav Sekereš, súdny úradník, Zvolen, 47 r.

81. Marián Piňko, živnostník, Humenné, 42 r.

82. Ing. Gustáv Voda, hlavný technológ výroby, Pezinok, 56 r.

83. Mgr. Miroslav Sako, športový tréner, Nitra, 25 r.

84. Danka Tomášová, zdravotná sestra, Hlboké, 64 r.

85. Róbert Ambrož, technik, Trenčín, 40 r.

86. Marcel Záhorčák, živnostník, Vinné, 37 r.

87. Mgr. Tomáš Krahulec, právnik, Veľké Zlievce, 24 r.

88. Peter Pyšný, stavebný robotník, Banská Bystrica, 41 r.

89. Bc. Marek Borodin, študent VŠ, Bratislava, 25 r.

90. Ing. Matúš Gajdoš, manažér, Nitra, 25 r.

91. Alena Ivanecká, podnikateľka, Liptovský Mikuláš, 51 r.

92. Mgr., Bc. Dušan Marko, štátna ochrana prírody – strážca, Brezová p. Bradlom, 44 r.

93. Monika Poljaková, marketingový pracovník, Zvolen, 21 r.

94. Marian Valach, podnikateľ, Bratislava, 42 r.

95. Mgr. Marek Dojčán, manažér, Mojmírovce, 30 r.

96. Mgr. Peter Ilavský, riaditeľ hotela, Trenčín, 46 r.

97. Ing. Peter Mertan, manažér, Trenčín, 51 r.

98. Mgr. Marianna Šabová, pedagogička, Banská Bystrica, 40 r.

99. Ing. Miroslav Matúška, podnikateľ, Dolná Strehová, 29 r.

100. Ing.Vladimír Túry, konateľ firmy, Selce, 49 r.


Galéria

Nástroje k článku



FOTO: SITA
ZDROJ: Topky.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články