Päť tajomstiev šťastného vzťahu medzi človekom a psom | Topky.sk

Utorok, 19. jún 2018. Meniny má Alfréd, zajtra Valéria.

Päť tajomstiev šťastného vzťahu medzi človekom a psom

24.09.2017 11:00

Pes je najlepší priateľ človeka, kamarát a spoločník. V tom sa asi zhodneme. Medzi človekom a psom odnepamäti vládne prirodzené spojenectvo. No nie vždy je vzájomný vzťah taký harmonický, ako by sme si želali.


Chcete si vytvoriť so svojim psom naozaj dobrý vzťah, vždy sa naňho spoľahnúť a nájsť v ňom spoločníka, ktorý bude stáť pri vás v dobrom aj zlom?

Siahnite po knihe Päť tajomstiev šťastného vzťahu medzi človekom a psom od José Arceho.

José Arce je terapeut a expert na správanie psov. „V každom z nás drieme schopnosť pochopiť, čo náš pes potrebuje,“ tvrdí José. Má výborný cit pre prirodzené správanie psov. Vycíti ich rozpoloženie a nevyvíja na ne tlak, naopak, v zaobchádzaní s nimi je pokojný, vyrovnaný a sebaistý.

Spozná, kedy by mohli nastať konflikty, kedy sa cesty križujú a kedy vládne vzájomné porozumenie. Rešpektuje povahu psov.

Keď človek pozná správanie psov, je ľahké s nimi vychádzať. Každý, kto chce, sa môže naučiť, ako spoznať pravú povahu svojho psa. José má talent umožniť ľuďom, aby lepšie pochopili svojho miláčika.

Vo svojej knihe vám neukáže nejaké triky. Len sa niečo udeje vo vašej hlave, vo vašom srdci, vo vašej duši.

Päť tajomstiev šťastného vzťahu medzi človekom a psom ponúka množstvo zaujímavých tipov.

Cesta k vytvoreniu správneho vzťahu k nášmu psovi závisí od našich inštinktov i od inštinktov psa. Ak sa ho naučíme akceptovať a komunikovať s ním na vhodnej úrovni, bude sa cítiť bezpečne a dôverovať nám. Vtedy oceníme pravé spolunažívanie a vytvoríme ozajstný tím!

Kniha Päť tajomstiev šťastného vzťahu medzi človekom a psom sa nachádza v ponuke internetového obchodu iPark.sk. Osobný odber možný až na 101 pobočkách po celej SR >>

- reklamná správa -


Galéria


Nástroje k článkuPR článok


ZDROJ: PR
FOTO: PR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články