Sexbomba z Hotela Paradise: Ukázala už všetko! | Topky.sk

Pondelok, 18. jún 2018. Meniny má Vratislav, zajtra Alfréd.

Sexbomba z Hotela Paradise: Ukázala už všetko!

Zuzana Plačková rada vystavuje svoje telo na obdiv.
Zuzana Plačková rada vystavuje svoje telo na obdiv.
26.02.2012 13:00

BRATISLAVA/DOMINIKÁNSKA REPUBLIKA – Televízia Joj stále úzkostlivo stráži mená súťažiacich, ktorí budú účinkovať v šou Hotel Paradise. Nám sa však podarilo zistiť, že o výhru v podobe 50 tisíc eur zabojuje aj sebavedomá Zuzana Plačková (20). Blondínkina prítomnosť v súťaži poteší najmä mužských divákov. Sexbomba totiž s veľkou obľubou predvádza svoje nahé telo!


Vyzývavá a sebavedomá! Súťažiaci z reality šou Hotel Paradise si už v týchto dňoch naplno užívajú exotiku a luxus v Dominikánskej republike. Podľa našich zistení je medzi nimi aj Zuzana Plačková, ktorá sa počas minulého roka vyzliekla pre pánsky magazín. Bujné prednosti a sexi krivky však nie sú to jediné, čím rodáčka z Čadce provokuje.

Zo zákulisia relácie sme sa totiž dozvedeli, že Plačková nemá problém nielen s nahotou, ale ani s konfliktným správaním. „Hocikoho zotrie behom sekundy. Každému bez okolkov povie, čo si o ňom myslí. Je výstredná a neskutočne sebavedomá,“ povedal nám adresu sexice náš zdroj.

Keďže šou je o uzatváraní partnerstiev, svojou postavou by mohla Zuzana u opačného pohlavia zabodovať. Drzá povaha a povýšenecké správanie jej ale môžu byť na škodu. Ak chcete vedieť, s kým bude mladá playmate súperiť, nenechajte si ujsť šou Hotel Paradise už od 5. marca na obrazovkách televízie Joj.

Zuzana už viackrát vystavila svoje nahé telo na obdiv. Takto pózovala pred objektívom fotografa Norberta Lorinciho.
Zuzana Plačková.

Bude podľa vás Zuzana Plačková v šou Hotel Paradise úspešná?

76 % nie
áno 24 %

Hlasovalo: 5449


Tip: Pozrite si program televízie JOJ na dnes. Program ponúka telkac.sk


Galéria

Zuzana Plačková rada vystavuje Zuzana sa už viackrát Zuzana vraj svojich súperov Moderátorka Martina Gavriely počas

Nástroje k článkuZDROJ: Zuzana Šuľáková
FOTO: Norberto Lorinci, facebook, Tv Joj

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články