Utorok, 24. apríl 2018. Meniny má Juraj, zajtra Marek.

Ožratý a úplne nahý: Dávid z Farmy ukázal pred kamerami svojho bimbasa!

Dávid Buška z Farmy sa pred kamerami vyzliekol donaha.
Dávid Buška z Farmy sa pred kamerami vyzliekol donaha.
19.05.2017 17:30

BRATISLAVA - Fúúúha! Fanúšikovia markizáckej Farmy sa dnes večer majú na čo tešiť - súťažiaci to totiž na statku poriadne roztočili. Alkohol tiekol potokom a zábrany postupne opadávali. Až tak, že farmár Dávid Buška (26) ich stratil úplne. Ožratý sa totiž pred kamerami vyzliekol úplne donaha a... Celému Slovensku ukázal svoju pýchu!


Ľudia, ktorí sa prihlásia do reality šou Farma, prirodzene nemôžu patriť k žiadnym hanblivcom. No a keď sa k tomu pridruží aj alkohol, tak... Zábrany opadávajú a diváci sa majú na čo pozerať. Presne to sa začalo diať na statku aj po príchode bývalých súťažiacich Lucie Mokráňovej, Jany Hrmovej, Ľubomíra Filkora a Mikiho Ferleťáka. 

Alkohol tiekol potokom a zábava začala gradovať. Vyvrcholením všetkého bola stávka Dávida Bušku a Mira Poveca, ktorej následkom bolo sexi odhalenie. Dávid totiž stávku prehral a tak musel skočiť do potoka - háčikom však bolo, že úplne nahý. Statkársky fešák však nelenil, strhol zo seba oblečenie a tak, ako ho Boh stvoril, sa začal premávať pred kamerami. Celému Slovensku tak ukázal svoju úplne holú pýchu!

Dávid Buška odhodil zábrany a spolu s nimi aj svoje oblečenie.
Ožratý a úplne nahý:
Dávid Buška v opitosti ukázal pred kamerami svoju pýchu v plnej paráde.
Ožratý a úplne nahý:
Dávid Buška skončil nahý v potoku. Potom mal problémy dostať sa opäť na breh.
Ožratý a úplne nahý:

Aj vy strácate zábrany, keď si vypijete?

66 % nie
áno 34 %

Hlasovalo: 866Galéria

Dávid Buška z Farmy Dávid Buška odhodil zábrany Dávid Buška v opitosti Dávid Buška skončil nahý Dávid Buška sa pred Dávid Buška

Nástroje k článkuZDROJ: sk
FOTO: Tv Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články