Streda, 28. jún 2017. Meniny má Beáta, zajtra Peter a Pavol, Petra.

Sexbomba z markizáckej Farmy bez mejkapu a príkras: Uff!

Jana Hrmová
Jana Hrmová
23.03.2016 00:00

BRATISLAVA - Bez farbičiek radšej ani na krok! Farmárku Janu Hrmovú (21) všetci poznáme ako zvodnú krásku, ktorú si bez výrazných líčidiel a odvážnych outfitov už snáď ani nevieme predstaviť. Na najnovšom zábere z natáčania reality šou Farma 7 by ste však známu sexicu hľadali márne. Veď mladá brunetka sa na vždy dokonalú bohyňu zo sociálnych sietí vôbec nepodobá!


Pred kamerami a objektívmi fotoaparátov sa predvádza vždy v dokonalej forme a svojimi zvodnými krivkami dostáva mužských priaznivcov na kolená. Jana Hrmová sa stále prezentuje bezchybnou vizážou a jej dokonalé telo sa stalo zárukou úspechu najmä na sociálnych sieťach. Práve tam dennodenne zásobovala tmavovláska svojich fanúšikov provokatívnymi snímkami, na ktorých vynikala nielen výstavným dekoltom, ale najmä dokonalým zjavom a výraznými očami.

Status sexice jej však tentokrát pokazil najnovší záber z natáčania siedmej série obľúbenej Farmy. Ten potvrdil, že bez nánosu mejkapu to ani v tomto prípade nie je až také dokonalé. Úplne iná, všedná a neupravená s vlasmi v rozcuchanom cope! Tak sa naposledy pred kamerami predviedla obľúbená farmárka. Kým na sociálnych sieťach ju fanúšikovia poznajú ako dokonalú krásku, v skutočnosti má, zdá sa, brunetka úplne obyčajnú, ba priam nevýraznú tvár.

K prekvapivému záberu na nenalíčenú tvár tmavovlásky vyjadrili svoj názor aj priaznivci farmárskej šou: „Normálne som ju nespoznala, obyčajná žena“. Jeden z fanúšikov ju dokonca okomentoval nasledovne: „Vyzerá ako mimozemšťan, neveril som, že je to ona!“. Bez farbičiek a vyzývavých kúskov sa na seba sexica naozaj podobá len málo. Veď schválne, spoznali by ste ju na prvý šup?

Známa farmárka Jana Hrmová je bez líčidiel na nespoznanie.
Sexbomba z markizáckej Farmy

Je podľa vás Jana Hrmová krásna aj bez mejkapu?

89 % nie
áno 11 %

Hlasovalo: 6029Galéria

Jana Hrmová Známa farmárka Jana Hrmová Známa farmárka Jana Hrmová Jana Hrmová si vďaka Jana Hrmová si pomerne Farmárka Jana Hrmová preferuje

Nástroje k článkuZDROJ: Ľubica Cimová
FOTO: TV Markíza, Facebook J.H.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články

Euro U21 2017 Poľsko