Sexi mamička Haklová z Farmy 2: Ukázala svoje prednosti! | Topky.sk

Utorok, 19. jún 2018. Meniny má Alfréd, zajtra Valéria.

Sexi mamička Haklová z Farmy 2: Ukázala svoje prednosti!

Sexi mamička Monika Haklová.
Sexi mamička Monika Haklová.
20.02.2012 00:01

BRATISLAVA – Bude sa veru na čo pozerať! Už začiatkom marca sa na televíznych obrazovkách Markízy objaví druhá séria obľúbenej šou Farma, kde bude jedenásť dobrodruhov súťažiť o výhru 50 tisíc eur. Medzi nimi aj sexi mamička, realitná maklérka Monika Haklová (37), ktorá nemá problém ukázať aj svoje dokonalé ženské krivky.


Na Farme 2 zrejme tiež nebude núdza o horúce chvíľky. Svedčí o tom aj fakt, že medzi jedenástimi finalistami sa objaví hneď niekoľko sexi žien. Jednou z nich je mamička troch detí Monika Haklová, ktorá naozaj nemá problém s predvádzaním sa na verejnosti.

Blondínka si už niekoľkokrát vyskúšala rolu modelky na akciách, kde sa po móle premávali i známe tváre nášho šoubiznisu. Naposledy koncom decembra verejne predviedla priehľadnú róbu z bielej čipky. Holý chrbát dokazoval, že Haklová bola bez podprsenky.  

Rovnako tak sa Monika nehanbí vystaviť na obdiv ani svoju sporo odeté štíhle telo. Na sociálnej sieti Facebook má zábery, kde bez zábran pózuje v sexi plavkách. V letnom vydaní farmárskej súťaže by teda naozaj mala čím zaujať. Aký priestor na takúto prezentáciu ponúkne farma v zime, uvidia diváci už začiatkom  marca.

Myslíte si, že sa dámy na Farme 2 odhalia?

46 % nie
áno 54 %

Hlasovalo: 2178


Tip: Pozrite si Farmu 2 na markíze. Čas vysielania nájdete na telkac.sk


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Alena Kvasnicová
FOTO: Facebook, Tv Markíza

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články