Pondelok, 20. október 2014. Meniny má Vendelín, zajtra Uršula.

Sporta odohrá 1. kolo EHF proti IFK Kristianstad

Pošlite nám tip
25.07.2012 09:39

Hlohovec - HC Sporta Hlohovec po utorňajšom žrebe dostala za súpera švédsky IFK Kristianstad. 1. kolo Pohára EHF sezóny 2012/2013 tak odohrajú s veľmi silným súperom. V prípade postupu by na Hlohovčanov v 2. kole čakal ďalší švédsky tím Eskilstuna Guif.


V utorok sa vo Viedni konal žreb do 1. kola Pohára EHF sezóny 2012/2013. Hlohovec žrebovali ako nenasadené mužstvo a prvý zápas odohrajú so švédskym IFK Kristianstad v termíne 8. alebo 9. septembra. Odvetu odohrajú 15./16. septembra.

"Dostali sme mimoriadne silného a atraktívneho súpera," uviedol pre TASR tréner Hlohovca Martin Lipták a dodal: "Čakal som, že nám žreb prisúdi buď nejaký slabší tím, alebo silný, stalo sa to druhé. Kristianstad má veľmi kvalitné mužstvo a to isté by platilo aj v prípade nášho postupu v 2. kole. Moje predstavy o žrebe boli ale trocha iné, no rešpektujem ho."

V prípade postupu by na Hlohovčanov v 2. kole čakal ďalší švédsky tím Eskilstuna Guif, ktorý bol do tejto fázy nasadený.

hlohovec24/tasr
Viac informácií z tohto regiónu nájdete na hlohovec24.sk

Zdielať článok na Facebooku

Nástroje k článku


ZDROJ: GLOBAL24

Nahlásiť chybu

Regióny

Nitriansky kraj Trnavský kraj Bratislavský kraj Trenčiansky kraj Košický kraj Banskobystrický kraj Prešovský kraj Žilinský kraj

Najčítanejšie články