Streda, 22. október 2014. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Viac hláv viac vie: Všetci doterajší trnavskí primátori za jedným stolom

Pošlite nám tip
31.05.2012 13:05

Trenčín - Všetkých predchádzajúcich primátorov a predsedov mestského národného výboru v Trnave od roku 1971 pozýva na spoločné raňajky pri príležitosti prvého Dňa otvorených dverí na trnavskej radnici súčasný primátor Vladimír Butko.


V piatok 1. júna by si vôbec prvýkrát za spoločný stôl malo sadnúť okolo 20 bývalých najvyšších predstaviteľov mesta.

"Chceme z toho urobiť tradíciu, stretnúť sa na tejto úrovni najmenej raz za rok," povedal pre TASR hovorca radnice Pavol Tomašovič. Pozvanie prijal prvý porevolučný primátor Trnavy Imrich Borbély, doterajší Štefan Bošnák, ich zástupcovia i prednostovia úradu. Príde aj bývalý predseda Jozef Tomašovič, ktorý bol vo funkcii od roku 1971, Jozef Hagara, zvolený v roku 1976, a podpredsedovia Vlasta Čapková, Štefan Haščák a Stanislav Zelinka. Témou by mali byť aktuálne problémy mesta Trnava.

"A pohľady hostí na ne, ich názory na možnosti riešenia či vízie do budúceho obdobia. V zmysle stále platného hesla viac hláv viac vie," dodal Tomašovič.

tasr
foto: sita
Viac informácií z tohto regiónu nájdete na trencin24.sk
 

Zdielať článok na Facebooku

Nástroje k článku


ZDROJ: GLOBAL24

Nahlásiť chybu

Regióny

Nitriansky kraj Trnavský kraj Bratislavský kraj Trenčiansky kraj Košický kraj Banskobystrický kraj Prešovský kraj Žilinský kraj

Najčítanejšie články