Piatok, 20. apríl 2018. Meniny má Marcel, zajtra Ervín.

Vodič sa sťažoval na kolóny na D1: Reakcia policajtov sa stala hitom internetu

Admin facebookovej policajnej stránky v poslednej dobe srší humorom.
Admin facebookovej policajnej stránky v poslednej dobe srší humorom.
11.01.2018 17:00

BRATISLAVA - Nie je to po prvýkrát, čo admin policajnej stránky na Facebooku vtipne reagoval na komentáre pod príspevkami. Niektorí si myslia, že takéto správanie nie je vhodné, no väčšina z diskutujúcich je z odpovedí admina doslova nadšená. Svedčia o tom aj stovky "lajkov", ktoré jeho odpovede dostávajú.


Najnovšie po interenete koluje odpoveď admina facebookovej stránky Polícia Slovenskej republiky. Po tom, čo sa na diaľnici D1 stala nehoda kamióna a dvoch dodávok, si polícia vyslúžila niekoľko kritických komentárov.

Vodič sa sťažoval na

Problémom bolo totiž to, že na cestu sa vyliala nafta a diaľnica tak bola uzavrená dlhých 6 hodín. To sa, samozrejme, ľuďom nepáčilo. Peter to dal svojím komentárom aj jasne najavo.

"Za 6 hodín neviete spojazdniť jednu diaľnicu - to chce naozaj schopného veliteľa akcie," napísal pod policajný status, v ktorom admin informoval o situácii na D1. Jeho výčitka však neostala bez reakcie polície.

Vodič sa sťažoval na

"Všetci to zdržiavali naschvál, aby celé Slovensko mohlo spoznať majstra Petra z Dolného Kubína, ktorý by sťa dvoma rukami celú naftu preniesol a palcom na nohe posunul vraky a zvodidlá, ba o hodinu by tade mohli ísť lietadlá," napísal ironicky admin policajnej stránky.

Reakcia polície je hitom

Jeho odpoveď sa páčila viac ako tisíc ľuďom, no našlo sa aj pár takých, ktorí ho za reakciu skritizovali.

Reakcia polície je hitom

Reakcia polície je hitom


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ada
FOTO: FB/Polícia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články