Utorok, 22. máj 2018. Meniny má Júlia, Juliána, zajtra Želmíra.

Potvrdené! Nad Slovenskom preletelo UFO: FOTO ako dôkaz

03.12.2017 18:37

BRATISLAVA - Miroslav sa vybral v jeden letný deň na výlet so svojím synom. Namierené mali do Banskej Štiavnice. Pri prechádzaní Kľakovskou dolinou sa kochali nádherným výhľadom a krásy prírody zvečnili fotoaparátom. Keď sa na fotku doma pozreli, neverili vlastným očiam.


Záhadu sa otcovi so synom podarilo zachytiť tento rok. "Bolo krásne počasie. Išli sme do Banskej Štiavnice. Fotka vznikla za jazdy medzi obcami Píla a Horné Hámre smerom na Žarnovicu," opísal svoj zážitok Miroslav z Nového Mesta nad Váhom.

V aute sa viezol so svojím synom. Počas vyhotovenia fotografie ale netušili, čo sa im podarilo zachytiť. Až keď sa doma na fotografiu pozreli, zarazil ich v pravom rohu zvláštny objekt náramne pripomínajúci lietajú tanier.  

Výrez z vyhotovenej fotografie.
Potvrdené! Nad Slovenskom preletelo

So záhadou sme sa obrátili na odborníka. Spoločne so svojím tímom snímku preskúmal a konštatoval: "Fotografia je určite pravá, nebola elektronicky upravovaná. Nachádza sa na nej objekt dlhý približne 12 metrov a široký približne tri metre," uviedol Miroslav Karlík, vedúci UFO klubu Trnava a dodal: "Ide o UFO, teda o neidentifikovateľný lietajúci objekt." 

Potvrdené! Nad Slovenskom preletelo

Potvrdené! Nad Slovenskom preletelo


Galéria

Výrez z vyhotovenej fotografie.

Nástroje k článkuZDROJ: miš
FOTO: Tip čitateľa/Miroslav Červený

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články