Marcel si chcel pochutnať na burgri v trnavskom McDonalde: Keď ho otvoril, naplo ho | Topky.sk

Utorok, 19. jún 2018. Meniny má Alfréd, zajtra Valéria.

Marcel si chcel pochutnať na burgri v trnavskom McDonalde: Keď ho otvoril, naplo ho

Zdroj: Facebook/‎Marcel Krajčo‎
14.09.2017 18:24

TRNAVA - Tomu sa povie poriadne nepríjemné prekvapenie. Marcel si v jednej z najobľúbenejších sietí reštaurácií rýchleho občerstvenia chcel pochutiť, no opak sa stal pravdou. Zostal hladný. Po otvorení zakúpeného cheeseburgeru totiž prišlo znechutenie. So svojim zážitkom sa podelil na sociálnej sieti, kde sa pod fotkou okamžite rozpútala diskusia.


Marcel sa v utorok 12. septembra vybral do trnavského McDonaldu. Chcel si po dlhom čase pochutiť na obľúbenom cheeseburgeri. Keďže ako priznal sám, nenavštevuje toto reštauračné zariadenia často a tak neovláda aktuálnu ponuku. Ako isto väčšina ľudí vie, aj do cheeseburgeru sa dáva kyslá uhorka, ktorú len málokto obľubuje. Marcel je jedným z tých, ktorí ju zásadne vyberajú. Za toto rozhodnutie sa určite sám pochválil. Po roztvorení žemle totiž našiel niečo, čo tam nepatrilo. Zabudnutú detskú náplasť.

Marcel si chcel pochutnať
Zdroj: Facebook/‎Marcel Krajčo‎

Väčšina ľudí by asi rozbalený burger vyhodila a situáciu neriešila. Marcel sa ale rozhodol pre podanie sťažnosti a to priamo na facebookovom profile McDonald’s. "Čaute! Potreboval by som informáciu, nakoľko som u váš dlhšie nebol, a teda nesledujem akú máte aktuálnu sezónu, ale včera som si našiel v cheeseburgeri takúto štýlovú lepku (ešteže si vyberám uhorky)," napísal Marcel.

Marcel si chcel pochutnať
Zdroj: Facebook/‎Marcel Krajčo‎

Nespokojný muž ale zobral situáciu s humorom, čo vyplývalo z jeho otázky smerujúcej na spoločnosť, či ide o sezónu s lepkom alebo syr krvácal a bolo potrebné ošetrenie. Pod príspevkom sa okamžite objavilo množstvo reakcii. Ľudia komentovali, zdieľali a označovali príspevok, ako že sa im páči. 

Marcel si chcel pochutnať
Zdroj: Facebook/‎Marcel Krajčo‎

Tak ako pri každej kauze aj tu sa rozdelili užívatelia do viacerých kategórií. Niektorí to poňali rovnako ako Marcel a zasmiali sa, ďalší sa pohoršovali ako niekto môže navštevovať toto zariadenie a tí tretí sa zastávali firmy. V konečnom dôsledku z vážnej témy vznikol celkom úsmevný príspevok. 

Marcel si chcel pochutnať
Zdroj: Facebook/‎Marcel Krajčo‎


Galéria


Nástroje k článkuZDROJ: de
FOTO: Facebook/‎Marcel Krajčo‎

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články