Nedeľa, 27. máj 2018. Meniny má Iveta, zajtra Viliam.

Poslankyňa Bašistová to so svojím dekoltom prestrelila: Hlasovanie či kasting do šteklivého filmu

Poslankyňa Alena Bašistová
Poslankyňa Alena Bašistová
20.06.2017 00:00

BRATISLAVA - Zábery, ktoré sa nám podarilo včera v parlamente zachytiť sú naozaj žalostné. Top, ktorý jedna z poslankýň predviedla, niektorým prítomným vyrazil dych. Vykúkajúce prsia maskovala výrazným krížom, nuž nepodarilo sa. Poslanci KDH by sa pri pohľade na Alenu Bašistovú pravdepodobne v duchu prežehnávali. Prečo prišlo k tomuto faux pas môžeme len hádať. Možno iba ráno nestíhala a takto to dopadlo.


Vo štvrtok 15. júna 2017 sa v parlamente volil nový riaditeľ RTVS. Boli sme tam, a to čo nás zaujalo nebolo práve oku lahodiace. Poslankyňa Alena Bašistová (40) vyrazila dych nejednému prítomnému. O zanechaní príjemného dojmu sa pravdepodobne hovoriť nedá. Vyzerá to tak, že sa pani poslankyňa so svojim zovňajškom veľmi nezaoberala. Pohľad na jej prsia mohol v niektorých vyvolať pocit, že sa ocitli v zlej miestnosti a namiesto hlasovania prišli na kasting na film pre dospelých. 

Poslankyňa Bašistová to so

Oblečený modrý top s výstrihom, z ktorého jej prsia vykúkali viac ako sa na ženu v jej veku a postavení patrí, sa odpúšťa ťažko. Viditeľne zlý výber zvolila aj pri podprsenke, ktorá jej už vôbec nedopomohla. Retiazka s výrazným krížom možno bola určená ako maskovací manéver, no ani to sa nepodarilo. Pani poslankyňa jednoducho asi nemala svoj deň. Jedno je ale isté, nabudúce by si mohla dvakrát premyslieť, ako sa do parlamentu vychystá. 

Poslankyňa Bašistová to so


Galéria

Poslankyňa Alena Bašistová

Nástroje k článkuZDROJ: de
FOTO: Vlado Anjel

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články