Nedeľa, 22. apríl 2018. Meniny má Slavomír, zajtra Vojtech.

FOTO Desivej nehody na severnej D1: Denis (†19) v rýchlosti narazil do tunela Bôrik

Tragédia pri tuneli Bôrik
Tragédia pri tuneli Bôrik
19.05.2017 13:00

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ - Obrovské nešťastie sa stalo včera popoludní. Denis (†19) jazdil po severnej D1, keď pred tunelom Bôrik zišiel z cesty a napálil to do betónovej steny tunela. Aj keď zasahovali leteckí záchranári, nebolo mu už, žiaľ, pomoci.


Nešťastie sa stalo včera pár minút pred 15-tou hodinou na diaľnici D1 pred tunelom Bôrik v smere od Liptovského Mikuláša na Poprad.

FOTO Desivej nehody na

Denis (19) z Popradu riadil Hyundai I30. Pred tunelom Bôrik z doposiaľ nezistených príčin prešiel mimo vozovku a narazil do betónovej steny tunela. "Pri náraze vodiča z vozidla vymrštilo do tunelovej rúry, kde zostal ležať. Mladý vodič utrpel tak závažné zranenia, ktoré boli nezlučiteľné so životom," uviedla hovorkyňa prešovských policajtov Jana Migaľová.

FOTO Desivej nehody na


Prečítajte si aj:

Strašná tragédia pri Sabinove: Nehoda džípu s deviatimi študentmi, traja (†17,17,18) mŕtvi!


Na miesto nehody bol pribratý znalec z odboru cestná doprava, ktorého znalecký posudok bude dôležitý pri objasnení príčin tragédie. "Poverený príslušník Diaľničného oddelenia Policajného zboru  Mengusovce začal trestné stíhanie pre prečin usmrtenia," uzavrela policajná hovorkyňa.   


Galéria

Tragédia pri tuneli Bôrik

Nástroje k článkuZDROJ: miš
FOTO: Polícia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články