Pondelok, 23. apríl 2018. Meniny má Vojtech, zajtra Juraj.

FOTO Drzosť vodičov na luxusných autách dvíha tlak: Bezočivé parkovanie na chrapúňa

20.03.2017 12:30

BRATISLAVA – Dennodenne sa stretávame s drzými a bezohľadnými vodičmi. Mnohokrát si majitelia luxusných vozidiel myslia, že si môžu dovoliť všetko. Pokuta je pre nich maličkosť a tak si s nimi len tak niekto neporadí. Parkovať na vyhradených miestach tiež nie je žiadna rarita.


Majiteľ luxusného červeného Ferrari si s parkovaním hlavu neláme. Jeho tátoš bol zachytený v jednej z garáži bratislavského nákupného centra. Nič by na tom nebolo zvláštne, keby neparkoval na mieste vyhradenom pre invalidov. Nebolo to po prvýkrát, čo bolo konkrétne toto auto odfotené na nevhodne zaparkovanom mieste.

FOTO Drzosť vodičov na

Dôkazom sú aj reakcie ľudí. Jedna z nich poukazuje, že už v minulosti sa tento vodič dopustil rovnakého činu. Z fotky vzniknutej v roku 2015 je zrejmé, že potrebným dokladom nedisponoval. Či je momentálne vlastníkom preukazu ZŤP nie je známe, no vyslúžil si od užívateľov sociálnej siete poriadne ostrú kritiku a výsmech. Ten však nesmeroval iba ku konkrétnej osobe ale aj k sociálnemu systému ako takému. 

FOTO Drzosť vodičov na

Nie je ale na mieste hodnotiť. Možno práve tento vodič vlastní spomínaný preukaz, ktorý mu parkovanie na vyhradených miestach dovoľuje. V tom prípade je všetko v poriadku. Ak to tak ale nie je, mal by sa dotyčný zamyslieť nad svojím konaním a prehodnotiť ho.

FOTO Drzosť vodičov na


Galéria


Nástroje k článkuZDROJ: de
FOTO: Facebook

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články