Pondelok, 18. december 2017. Meniny má Sláva, zajtra Judita.

Smeráci zaútočili na Kisku: Je ako prvá dáma, bol sa pochváliť a najesť!

08.08.2014 17:40

BRATISLAVA - Smerákom sa nepáčia aktivity Andreja Kisku. Kolegovia Andrej Kolesík a Renáta Zmajkovičová napísali na Facebook status, kde zaútočili na jeho návštevu reedukačného centra. Tam si dal s ombudsmankou obed, ktorý jedia chovanci. Zmajkovičová mu odkázala, nech tieto aktivity prenechá prvej dáme a do útoku zavelil aj Kolesík. Podľa neho sa prezident len vychvaľuje!


Koľko stál ten celý cirkus? Prenechaj to prvej dáme! Kiska sa prišiel pochváliť a naobedovať! Toto sú drsné odkazy pre Kisku od smerákov Zmajkovičovej a Kolesíka.

Polievku a mäso so zemiakmi a zeleninovým šalátom a ovocím mal v utorok na obed prezident Andrej Kiska. V jedálni Reedukačného ústavu v Hlohovci sa najedol s ombudsmankou Janou Dubovcovou. Pozvánku na návštevu ústavu prijal v súvislosti s nedávno medializovanými zisteniami ombudsmanky, že dávka štátu na stravu chovancov ústavov je nízka a deti sú hladné. A podľa Zmajkovičovej a Kolesíka tak urobiť rozhodne nemal.

"To čo sa deje okolo Kisku už nie je ani úsmevné. Koľko stál ten celý cirkus okolo 4 chovancov v reedukačnom centre? Vláda rieši denne ako spravodlivo rozdeliť peniaze medzi všetky vzdelávacie inštitúcie a Kiska s ombudsmankou, koho a čo riešia? Vec vyriešenú? Veď zvýšenú dávku dostali od ministra školstva už pred tým," napísala rozhorčená Zmajkovičová.
 
 
Vraj by to mal prenechať na starosť prvej dáme. A nezabudla sarkasticky vyzvať všetky deti, aby neposlúchali, pretože ako bonus dostanú obed "all inclusive" aj s prezidentom. "Možno to vyznie trochu sarkasticky, ale nezdá sa vám, že sa nám prezident začína správať ako prvá dáma? Chápem, že je v úrade na všetko sám, ale charitu a iné imidž zlepšujúce akcie by mal NAOZAJ prenechať prvej dáme. Na záver výzva pre všetky deti: NEPOSLÚCHAJTE a ako bonus dostanete pobyt v reedukačnom zariadení all inclusive vrátane uvítacieho obeda s Kiskom a ombudsmankou."
 
Okamžite na ňu ľudia zaútočili komentármi pod statusom, kde napísali napríklad aj toto: "tento status zodpoveda Vasej profilovej poze s reklamnym perom a prazdnym papierom..." Pridali sa aj ďalší, ktorí sa zastali nového prezidenta."Andrej Kiska je prezident. Ludia si ho zvolili. Vsetky pokusy o jeho diskretizaciu su zbytočné," napísala jedna pani.
Kolesík sa zastal svojej kolegyne
Andrej Kolesík
 
Kolegyne Zmajkovičovej sa pre zmenu zastal Andrej Kolesík. Tiež sa mu nepáčila návšteva reedukačného centra. "Namiesto toho, aby sa zaoberal reálnymi problémami väčšiny z občanov, robí si reklamu na situácii, ktorú už predtým vyriešil minister školstva Peter Pellegrini. Zdieľam názor p. Zmajkovičovej a vyznieva to naozaj zvláštne - Pellegrini pomohol a poskytol peniaze, Kiska sa prišiel pochváliť a naobedovať," napísal dnes poobede na svojej stránke Andrej Kolesík.

Galéria

Kolesík sa zastal svojej

Nástroje k článkuZDROJ: TMZ
FOTO: Facebook, SITA

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články